Webové stránky

Pronájem e-shopu je vhodným pro začínající podnikatele

RSS

Každý podnikatel, který už má vystavené své produkty na e-shopu si může říct, že to nejhorší už má za sebou – rozhodnutí pro konkrétní variantu e-shopového řešení. A vůbec nezáleží na tom, zda si e-shop vytvořil sám či si ho nechal vytvořit.

Nebo zda si zvolil e-shop na míru nebo pronájem e-shopu. Samozřejmě bude jeho e-shop, ať je jakýkoliv, potřebovat další péči. Jaké existují varianty vytvoření e-shopu a jaké s sebou nesou výhody? A proč je pronájem e-shopu ideálním startem pro začínající podnikatele?

E-shop si můžete vytvořit úplně sami

Stejně jako si na internetu můžete stáhnout spoustu věcí či si vyhledat potřebné informace, můžete si na něm vytvořit e-shop zdarma podle volně dostupných šablon. E-shop zdarma je výhodný zejména v jeho nízké ceně a v jeho snadném zřízení.

Bohužel má však určitá omezení v jeho možnostech. Je zpravidla dostupný jen v anglické verzi a nefunguje tak, jak by měl. Podnikatel se tudíž může na začátku radovat z jeho nízkých nákladů, ve finále ale zjistí, že e-shop zdarma není to pravé ořechové pro jeho podnikání.

Proto si možná sám troufne vytvořit profesionální e-shop. Pokud této problematice rozumí stačí, když si zaregistruje doménu, zaplatí hosting, najme si grafika či jiného IT odborníka, se kterým si e-shop vytvoří. Tady se už ale plácne přes kapsu, protože e-shop na míru může stát několik desítek, až stovek tisíc.

Nebo si můžete e-shop nechat vytvořit

Kdo by se však v tvorbě e-shopu nevyznal, bude pro něj lepší, když si e-shop nechá vytvořit na zakázku – firmou, která se na tvorbu e-shopů specializuje. V takovém případě jen společnosti sdělí své představy o e-shopu a dohodne finanční rozpočet. E-shop na míru, ač se jedná o dražší záležitost, pak bude nanejvýš sloužit jeho podnikatelským záměrům.

E-shop si můžete pronajmout

V případě ale, že podnikatel neoplývá volnými financemi, které může investovat jen do e-shopu, je doporučeným řešením pronájem e-shopu. Pronájem e-shopu může být vhodným startem pro začínající podnikatele, protože je nenáročný jak na finance, tak i na jeho přípravu.

Pronájem e-shopu je řešený tak, že prakticky do dvou dní můžete začít podnikat. Stačí si vybrat firmu, která pronájem hotových e-shopů nabízí, vytvořit si název e-shopu a za měsíční poplatek na tomto e-shopu podnikat. Výhoda?

Pro své produkty máte místo ihned. Nemusíte řešit grafika ani jiné IT odborníky. Nemusíte mít našetřené desetitisíce korun. S pronajatým e-shopem můžete hospodařit až do doby, kdy se vám začne dařit a vy budete mít pocit, že už máte na to, založit si e-shop na míru zcela podle vašich představ.

Není žádným velkým tajemstvím, že pronájem e-shopu v minulosti využila a v současnosti stále využívá řada podnikatelů.

Mezi jedno z tradičních řešení patří i profesionální e-shopové řešení Zoner inShop. V rámci služby inShop můžete využívat nejen klasický pronájem e-shopu v několika variantách ale v okamžiku, kdy dosáhnete jeho hranic můžete si nechat lehce vytvořit e-shop na míru.

Nadstandardní je také možnost otestování e-shopu se všemi funkcemi na 60 dní zcela zdarma. Více informací najdete na www.inshop.cz

Ukázat další aktuality