Webové stránky

Čaj jako dárek pro každou příležitost

RSS

Čajové sety

Nastává čas Vánoc a nákupní centra jsou zaplavena přívalem nedočkavých lidí, kteří hledají ideální dárky pro své milované. Lidé zkupují různé typy dárků, od knih až po kosmetiku. Ale takový set dárkových čajů nemůže urazit nikoho, obzvláště pak, když je obdarovaný milovníkem kvalitních teplých nápojů. Obchody, kteří nabízí kvalitní čaje, nyní přicházejí s různými dárkovými sety, které potěší na oko.

Proč čaj jako dárek?

Někomu by se dárek v podobě čaje mohl zdát velmi obyčejný. Opak je ovšem pravdou. Široký sortiment nabízených čajů představuje originálními dárky, které potěší a zahřejí u srdce. Trh je nyní plný zelených čajů, černých čajů, bylinkových a ovocných čajů z celého světa.

Čaje, které jsou ručně sbírané na plantážích, můžete věnovat v dárkových kazetách z dřeva, stylově zabalené kousky pro degustaci, nebo ve vtipných, nýbrž designových plechových dózách.

Nabídka luxusních čajů

Široká nabídka je zárukou kvalitního výběru. Mezi širokou nabídkou si vybere v podstatě každý jedinec. Zelené čaje a bio čaje, které navodí klid a pohodu v domácnosti, udělají radost především maminkám. Je jasné, že vaše kamarádka má ráda čaje a také si ráda zamlsá.

A kdo vlastně ne. Chcete vybrat něco neobvyklého, něco extra, čím byste překvapili? Co takhle černý čaj s lehkou příchutí borůvek, černého rybízu a chrpy? Lahodná kombinace a sehranost chutí, která potěší, je pouze jednou z mála, které jsou v dárkových setech k dispozici.

Dárkové dřevěné kazety plné tradičních anglických černých čajů s různými příchutěmi udělají radost především vašim dědečkům. Mezi nabídkou si to své najde i „klasik“ a specialista na chuť teplých nápojů. Takový znalec jen těžko odolá rooibosu, který je vyhledávanou pochoutkou především v Jižní Africe.

Způsob zabalení

Největší výhodou dárkových setů je, že je můžete bez obav darovat přímo na místě. Dárkový čaj v krabičce jako ideální dárek pro nejednoho zmrzlíka. Během chladných večerů zahřeje, v teplých letních dnech osvěží v podobě ledového čaje.

Z pestré nabídky si vyberete pro každého svého blízkého. Čaje, které jsou uchovávány v sypané formě přímo v dózách, si uchovají svoji sílu a tolik potřebné látky pro naše tělo zcela čerstvé.

Vaše oko pak jistě potěší dekorativní práce dóz, které nejsou jen pouhou nádobou pro uchování čaje. A i kdyby vám vaše svědomí nepovolilo darovat dárkové kazety s čaji „jen tak“, stále je můžete obvázat dekorativními mašlemi.

Z čajových setů se stávají oblíbené dárky pro každou příležitost. Obdarovat můžete člověka na jeho narozeniny, svátek, na Vánoce nebo jen z prosté lásky. Čaje značky Basilur, Dorset Tea nebo Ahmad Tea zabalené například v dřevěných setech tak potěší všedního člověka nebo specialistu přes chuť čajů. Souhra lahodných chutí v jednom šálku je zde zárukou kvality.

Velký výběr nejen dárkových čajů najdete na stránkách www.poznani-knihy.cz, kde jsou nejen tradiční typy čajů ale i speciální druhy z celého světa.

Ukázat další aktuality