Webové stránky

Proč zvolit pronájem e-shopu?

RSS

Pokud podnikáte a hlavní náplní vašeho podnikání je prodej produktů a služeb na internetu, jistě už máte e-shop nebo minimálně máte v plánu e-shop si pořídit. Pokud jste tou druhou variantou, tedy o tvorbě e-shopu teprve přemýšlíte, poradíme vám, jak vás to vyjde nejvýhodněji.

Úplně nejvýhodnější totiž je začít v pronajatém e-shopu a teprve po rozjetí podnikání přejít na zakázkové řešení e-shopu. Nevěříte?

Nebudeme vám mazat med kolem huby, tvorba e-shopu je drahá

Ruku na srdce, kolik postradatelných financí má začínající podnikatel k dispozici? Mít peníze na rozjetí pořádného e-shopu nemusí být vždy samozřejmostí. Je zcela normální, že se firma teprve rozjíždí a podnikatel potřebuje své finance a investice nasměrovat jinam.

Proto je i pochopitelné, když si nemůže jen tak zařídit e-shop na zakázku, který bude plně splňovat jeho představy, bude plně funkční a esteticky příjemný pro klientelu.

To však ještě neznamená, že podnikatel nebude mít e-shop žádný. Ideálním řešením je zprvu e-shop si pronajmout. Pronájem e-shopu má řadu výhod.

Pronájem e-shopu je vhodný pro podnikatele, kteří nemají času a financí nazbyt

Pronájem e-shopu je zcela běžnou věcí. Schválně si udělejte malý průzkum a zeptejte se podnikatelů kolem vás. Snad polovina vám řekne, že také začínala s pronájmem. Proč? Pronájem e-shopu je levný, rychlý a hlavně funguje. Po zaplacení poplatku může podnikatel ihned naskladňovat zboží.

V ceně měsíčního poplatku je u řady pronájmů e-shopů i technická podpora k e-shopu. To znamená, že se podnikatel nemusí starat nad tím, aby jeho e-shop fungoval. Nemusí shánět grafika ani IT technika, čímž si ušetří spoustu času.

Pronajatý e-shop přitom může podnikatel vzhledově i funkčně přizpůsobit svým požadavkům. Samozřejmě nevýhodou je, že e-shop vlastně nikdy nebude přímo jeho. Jako nevýhoda se může jevit i fakt, že je podnikatel částečně limitován v možnostech nastavení e-shopu.

Potom, co našetříte, můžete si e-shop na míru udělat podle přestav

Ponechání si vytvoření e-shopu na míru přitom má něco do sebe. A nemusíme zohledňovat pouze finance. Faktem zůstává, že pokud si podnikatel dá s e-shopem na míru na čas, může se vyhnout některým chybám, které si může uvědomit až v průběhu užívání pronajatého e-shopu.

Také si může nechat více rozležet v hlavě nápad na estetickou stránku e-shopu i jeho technické řešení. Dokonce si za tu dobu může najít opravdu dobrého grafika nebo IT technika, případně může dospět k závěru, že finančně výhodnější a spolehlivější metodou je e-shop na míru si nechat vytvořit zakázkově.

A co vy? Máte e-shop nebo o něm zatím jen uvažujete? V případě, že nemáte financí nazbyt, může být pronájem e-shopu výhodným řešením i pro vás.

Vyzkoušejte pronájem e-shop od tradičního brněnského poskytovatele – Zoner inShop. Nabízíme demoverzi e-shopu až na 60 dní zdarma a samozřejmě nejen pronájem ale i vytvoření e-shopu na zakázku. Více se dozvíte na stránkách www.inshop.cz

Ukázat další aktuality