Webové stránky

Kupujeme repasovaný kancelářský notebook

RSS

Notebooky se mohou vrátit výrobci např. v případě, kdy kupující zjistí, že je obrazovka notebooku poškrábaná nebo má drobnou vadu. Dalším důvodem pro vrácení může být nevhodný dar nebo je tělo notebooku poškrábané z důvodu špatného transportu k zákazníkovi.

Repasované notebooky od výrobce

Notebook do kanceláře i na hraní podléhá následně v továrně výrobce přezkoumání pomocí několika různých testů a zkoušek. Pokud není nalezena žádná chyba, pevný disk notebooku je přeformátován a je opět naveden operační systém.

Následně je opět testován již s běžícím systémem minimálně po dobu 4–5 hodin, aby se odhalily jakékoliv vady dílů. Vadné díly jsou samozřejmě nahrazeny novými. Repasovaný notebook je pak zaveden opět do prodeje s novým sériovým číslem, který jej identifikuje jako repasovaný notebook.

Takto rekonstruované notebooky přímo z továrny pak najdete téměř u všech značek a výhodou je nabídka za nižší cenu, než byla původní. Celý proces repase vadného notebooku se pak může lišit společnost od společnosti. U všech je však hlavní cíl, aby notebook běžel opět jako nový.

Prodejcem repasované notebooky

Jedná se o opravované notebooky, které jsou znovu sestaveny tak, aby vyhovovaly požadavkům konkrétního zákazníka. Může jít např. o sestavení kancelářského notebooku za přijatelnější cenu, než by byla původní.

Tento proces repasování notebooků má i další výhody. Vyhnete se nutnosti okamžitého upgradu, což vám může hrozit v případě nákupu standardního kancelářského či herního notebooku. Můžete si také vybrat potřebné funkce, velikost obrazovky, procesor, kapacitu operační paměti, velikost pevného disku, grafiku atd.

Právě při hromadném nákupu např. kancelářských notebooků s vlastním zadáním jde o nejlepší volbu, která kombinuje jak funkčnost, tak cenovou úsporu hromadné objednávky více kusů. Lepší ceny pak lze dosáhnout i prostřednictvím různých propagačních nabídek a slev přímo od výrobce.

Výhody nákupu repasovaných notebooků

Repasované notebooky jsou vysoce kvalitní, protože jsou kontrolovány s použitím nejvyšších standardů kvality. Spotřebitel tak může získat značkový notebook z nejnovější série za podstatně nižší cenu ve srovnání se zcela novým modelem stejné konfigurace.

Jsou ideálním řešením např. pro seniory nebo studenty, kteří tak mohou maximalizovat úsporu právě nákupem repasované výpočetní techniky. Repasované notebooky jsou většinou pouze od renomovaných značek, takže máte jistotu kvalitního provedení.

Samozřejmostí je také roční záruka na notebook, kterou je možné v některých případech prodloužit až na 3 roky. V záruční době můžete požádat o výměnu vadných součástí nebo údržbu, kterou notebook potřebuje.

Pokud jako kupující váháte mezi nákupem nejnovějšího modelu notebooku, kde je omezením pouze cena, můžete si za nižší cenu koupit adekvátní repasovaný notebook, který bude umět vše, co potřebujete.

Velký výběr repasovaných notebooků do kanceláře i na hraní najdete na stránkách www.incomputer.cz . Součástí prodeje je záruka na 12 měsíců a samozřejmě na vše Doprava Zdarma!

Ukázat další aktuality