Webové stránky

Od pronajatého e-shopu k vlastnímu už jen krůček

RSS

Pronajmout si e-shop znamená tak trošku kompromis, viďte? V dnešní době existuje více způsobů, jak podnikat na e-shopu. S vlastní pomocí a s pomocí dalších profesionálů, jako jsou grafik, IT technik a jiní odborníci si můžete vytvořit e-shop na míru, který bude podle představ.

Dokonce si takový e-shop můžete nechat kompletně sestavit firmou, aniž byste vy museli shánět odborníky. Využít můžete i e-shopové šablony zdarma, které však za nic nestojí. Zlatou střední cestou je pronájem e-shopu. Rychlý, levný, funkční a velmi často jen dočasný.

Pronájem e-shopu má řadu výhod

Možná vás od možnosti e-shop si pronajmout odradí už jen to první slůvko pronájem. S ním si jistě spojíte nákladný pronájem prostor pro vaše podnikání, pronájem bytu či leasingový pronájem automobilu.

Naštěstí ale u pronájmu e-shopu nemusí jít pouze o nevýhody. E-shop sice nevlastníte, zato s ním máte jen minimum práce a starostí. Navíc kdykoliv, až našetříte potřebné finance, můžete přejít k e-shopu na míru.

Jak pronájem e-shopu funguje? Jednoduše. S vaším plánem podnikat na internetu už nemusíte déle otálet. Nemusíte počítat a otáčet každou korunu. Pronájem e-shopu může být vaším záchranným lanem, když nemáte peněz nazbyt. Dovolí vám podnikat a vydělávat peníze a tím pádem i rychleji našetřit na dražší variantu e-shopového řešení.

U takového řešení úplně stačí, když si vyberete firmu, která pronájem e-shopu zprostředkovává. Zvolíte si základní vzhled a nastavení e-shopu a prakticky můžete ihned začít s naskladňováním zboží.

E-shop vám může fungovat už za pár hodit od vaší žádosti. Rychlé, že? Přitom se o nic víc starat nemusíte. Firma, které za pronájem e-shopu platíte, zajistí webhosting dané stránky a formou podpory vám bude nápomocna i v řešení dalších problémů.

Sice to neznamená e-shop vlastnit, znamená to ale rychle podnikat. A čas hraje v podnikání důležitou roli. Jedinou nevýhodou pronájmu e-shopu je fakt, že e-shop není váš a jste limitovaní v některých možnostech jeho nastavení.

Až rozběhnete vaše podnikání a našetříte si dostatek peněz, zařídíte si e-shop na míru

Tvorba e-shopu na míru může rozhodně počkat. Počkat na tu dobu, než začnete vydělávat a našetříte si dostatek peněz. Asi se nemusíme zmiňovat, že tato věc už něco stojí, že? Unikátní zakázkové řešení holt spolkne nějaké ty finance, zato ale budete mít e-shop, který bude fungovat na 100 % a podle vašich představ bude na 200 %.

Proto pokud i vy patříte mezi podnikatele, kteří momentálně na e-shop na míru nemají dostatek financí, nemějte obavy. Je tady pronájem e-shopu, který je pomyslnou vlaštovkou vašeho úspěšného podnikání. Prvně si naspoříte a teprve až potom použijete volné finance.

Jedním z tradičních řešení je profesionální e-shopové řešení Zoner inShop. Nabízí několik různých licencí pronájmu e-shopu a pro uživatele, kteří chtějí mít něco originálního i vytvoření e-shopu na míru. Demoverze služby Zoner inShop je k vyzkoušení až na 60 dní bez omezení funkcemi, takže si můžete vyzkoušet i prodej z vlastní domény.

Ukázat další aktuality