Webové stránky

Kupujete nebo prodáváte dům? Využijte realitní seznamku

RSS

Hledání vhodné nemovitosti a prodej domu v Praze bez reality jsou náročné disciplíny, které vyžadují dobré realitní znalosti a spoustu času. S realitní seznamkou koupíte i prodáte rychle, navíc bez realitky a provizí realitce. Jak realitní seznamka funguje?

Vše pro prodej bez realitky

Stále více prodávajících vyhledává možnost prodeje bez realitky. Za tímto účelem vznikla na českém realitním trhu řada inzertních míst určených pro přímý prodej. Tato místa však řeší pouze inzerci nemovitostí domy na prodej Praha, případně umožňují dokoupit další služby, kompletní servis přímého prodeje ale nenabízí.

Navíc je potřeba na každý takovýto inzertní portál zadávat vaši nabídku prodeje domu Praha zvlášť, registrovat se a v případě snížení ceny či jiné změny všechna tato místa procházet a inzerát jednotlivě upravovat.

Díky moderním technologiím existuje místo, kam svůj inzerát vložíte a dál se nemusíte o nic starat. Realitní seznamka zipHOME.cz se o vše postará za vás. Jak to funguje?

Po vložení vaší nabídky vám realitní seznamka pomůže doladit inzerát k dokonalosti: poradí, jak správně upravit fotky i text inzerátu. Pro správnou prodejní strategii, abyste zbytečně nepřišli o své peníze či nabídka neležela ladem, určí tržní cenu nemovitosti.

Za vás pak inzeruje na desítkách realitních serverů, kontakty na skutečné poptávající vám zašle obratem na váš e-mail. Žádné další přihlašování a plýtvání vaším časem. S realitní seznamkou na to už nejste sami, máte plnou kontrolu nad prodejem a prodáte bez realitky!

Napřímo s majitelem

Rozhodli jste se koupit dům v Praze, ale už jste unavení každodenním hledáním? Dnes už naštěstí nemusíte procházet desítky realitních serverů či jednotlivě zadávat poptávku na stovkách míst. Realitní seznamka zipHOME.cz hledá za vás.

Jednou vložíte poptávku a na e-mail vám budou chodit všechny domy na prodej Praha, které odpovídají vašim požadavkům. Pokud vás nabídka zaujme, jednoduše se spojíte přímo s majitelem.

Navíc získáte i přístup k neveřejným nabídkám. O co jde? Někteří prodávající nechtějí, aby se o prodeji veřejně vědělo. Jednoduše si nepřejí, aby fotografie jejich domu na prodej v Praze kolovaly po internetu. Proto zadají svou nabídku neveřejně a spoléhají na zipHOME poptávající, kteří se k těmto podpultovkám dostanou. Vložením své poptávky získáte i vy automaticky přístup k těmto neveřejným nabídkám.

Na realitní seznamce zipHOME.cz najdete kompletní nabídku nemovitostí, které se nabízejí jak od přímých majitelů, tak přes realitní kanceláře. Díky tomu už nepotřebujete hledat nikde jinde. Všechny odpovídající nabídky vám přijdou e-mailem, stačí si jen vybrat tu pravou.

Koupě i prodej bez realitky

Realitní seznamka zipHOME.cz je skvělým řešení pro všechny, kteří chtějí prodat sami a nechtějí platit vysoké provize realitce. Šetří čas kupujícím tím, že vhodnou nemovitost hledá za ně. Prodávajícím nabízí pomocnou ruku od přípravy inzerátu a stanovení vhodné prodejní strategie, po kupní smlouvy přímo od advokáta.

Pokud si nebudete jistí s postupem, nemusíte spoléhat na neověřené informace na internetu, po celou dobu je vám dispozici zipHOME asistent na chatu, e-mailu či telefonu. Užitečné tipy a návody najdete také na blogu na www.ziphome.cz v sekci pro prodávající či pro kupující.

Dozvíte se například, jaké povinnosti musíte při prodeji dodržet či jak se připravit na prohlídku. Kupující na blogu najdou, jak správně podat daňové přiznání a na co si dát pozor ještě před samotnou koupí.

Tak nezapomeňte: zipHOME.cz realitní seznamka je skvělý způsob, jak snadno a výhodně koupit či prodat nemovitost bez realitky.

Ukázat další aktuality