Webové stránky

Výhody nákupu repasovaného počítače

RSS

Kdo se dnes obejde bez počítače? Dnes ho nejspíš potřebuje každý. Nejen studenti do školy, nýbrž i senioři, třeba k zaplacení svých účtů elektronickou cestou.

Ne všichni, především tyto dvě zmíněné skupiny, si však mohou dovolit fungl nový počítač za plnou obchodní cenu. Lépe než riskovat koupi počítače z bazaru, je nákup repasovaného počítače. Jaké má výhody?

Co si představit pod pojmem repasovaný počítač?

Dříve, než se dostaneme k výhodám koupě repasovaného počítače, řekněme si, co to ten repasovaný počítač vlastně je. Funguje to jednoduše. Existují firmy, které se zabývají prodejem repasované počítačové techniky. Ty zpravidla ve velkém odkupují počítače velkých firem, jako jsou banky, pojišťovny a tak podobně, které svou výpočetní techniku pravidelně obměňují.

Počítače z takovýchto firem jsou výjimečné v řadě věcí. Zpravidla jsou výkonnější a kvalitnější. V době, kdy je firma specializující se na prodej repasovaných počítačů odkoupí, jim zpravidla nic není. Samozřejmě ale projdou důkladnou kontrolou a testy, při kterých jsou nefungující nebo zastaralé díly vyměněné za nové.

Tímto vznikne počítač sice repasovaný, zato funkční a za podstatně nižší cenu. Svému novému majiteli může repasovaný počítač sloužit řadu let. Jaké jsou jeho konkrétní výhody?

1. Repasovaný počítač = velká úspora

Hlavní výhodou repasovaného počítače je velká finanční úspora oproti nákupu fungl nového počítače za obchodní cenu. Pokud potřebujete počítač pro svou práci a školu či k vyřízení potřebných úkonů, jako je zaplacení účtů a objednání si zboží přes internet, je celkem zbytečné investovat do nového počítače, který bude mít ty samé vlastnosti jako počítač repasovaný.

Repasované počítače si můžete pořídit až s 60% slevou. Díky této nabídce si mohou repasovanou techniku koupit opravdu všichni.

2. Nákup repasovaného počítače je sázkou na jistotu

Každý řeší nákup nového počítače či notebooku jinak. Zatímco někdo finance moc neřeší a zajde si do obchodu pro nový model za obchodní cenu, jiný chce ušetřit a nakupuje v bazaru. Ani jedna z možností nemusí být ideální.

V obchodě za model zbytečně přeplatíte kvůli obchodní přirážce. V bazaru můžete počítač pořídit celkem levně, už jen málokterý však nabídne záruku. Nikdy pořádně nevíte, v jakém je stavu.

Zlatou střední cestou je nákup repasovaného PC, který je sázkou na jistotu. Máte kvalitní model se zárukou funkčnosti.

3. I repasované počítače mají záruku

Ano, slyšeli jste dobře. I repasované počítače nabízejí záruku až 12 měsíců, díky čemuž vám odpadnou obavy z toho, zda se vám počáteční úspora nakonec neprodraží. Repasované PC se zárukou potěší finanční rozpočet každého.

4. Z nabídky repasovaných počítačů si vybere každý

A nemyslete si, že nákup repasovaného počítače je zúžený a omezený. Vybírat můžete repasované počítače z nejvyšších modelových řad, zvolit můžete počítač pro běžné uživatele nebo repasovaný herní počítač pro milovníky počítačových her.

Hledáte repasovaný počítač? Na stránce inComputer.cz si určitě vyberete, a navíc vám ho dovezeme zdarma!

Ukázat další aktuality