Webové stránky

Co nám řeknou andělské karty?

RSS

Zkusme se zastavit, nechat stranou všechny starosti a problémy a ponořit se sami do sebe až do samého nitra až tam, kde sídlí naše duše a pomocí našich andělů najít odpovědi, na naše otázky. Andělské karty nám budou velkým pomocníkem v zodpovězení našich otázek i pozitivním impulzem k dalšímu počínání.

Andělské karty nabízejí pomoc nejen v krizových životních situacích, ale mohou být také pomocníkem v běžném životě a přinášet nám odpovědi na každodenní otázky. Každá z karet nese poselství anděla.

HISTORIE VYKLÁDACÍCH KARET

Výklad karet má své kořeny více jak 2000 let staré. Historie výkladu karet sahá až do dalekého středověku. Někdy se první zmínky o výkladu karet datují až ke starému zákonu. Nejstaršími kartami jsou karty tarotové.

Andělské karty pak vycházejí z tarotových karet. Rozdíl je však v tom, že andělské karty nabízejí jen pozitivní odpovědi a pomoc, kdežto tarotové karty mohou ukázat i negativní stránku.

CO JSOU ANDĚLSKÉ KARTY

Andělské karty jsou úžasným nástrojem pomoci v době, kdy stojíme na různých životních křižovatkách a potřebujeme pomoc a pozitivní myšlení, které nám díky pozitivní věštbě andělské karty nabídnou.

Karty vypovídají o naší minulosti, současnosti i budoucnosti, pomáhají nám zodpovědět otázky v době, kdy stojíme na různých životních křižovatkách a řešíme, jakou cestou se vydat. Pomáhají nám najít správný směr, pohladí po duši a napoví, jakým směrem se bude naše budoucnost ubírat.

DRUHY ANDĚLSKÝCH KARET

Andělské karty lze dnes pořídit v mnoha různých provedeních. Výjimkou nejsou ani karty pro děti, které jsou uzpůsobeny malým dětským ručičkám a které pomůžou i našim potomkům navázat duchovní spojení se svými anděly. Dětské karty navíc děti zaujmou také svými krásnými obrázky.

Andělských karet je mnoho druhů. U nás jsou zřejmě neznámější karty od Doreen Virtue, které jsou duchovním rádcem a pomocníkem v mnoha domácnostech. Tyto karty jsou stěžejním průvodcem, který čítá 44 andělských karet. Andělské karty od Doreen Virtue spatřily světlo světa již v roce 1999 a jsou prvními, které byly k dostání také v České republice.

JAK ZAČÍT

Pokud si vykládací karty zakoupíte jako nové, nebo je získáte již použité, měli byste do nich nejprve vložit vlastní energii a očistit je od okolních vlivů a to tak, že si jednotlivé karty soustředěně prohlédnete, a tak karty přijmou vaši energii.

MÍCHÁNÍ KARET

Při míchání karet soustřeďte svou energii na konkrétní otázku či situaci, zkuste propojit svou mysl se svými anděly či jinými spřízněnými dušemi, karty míchejte pomalu a klidně až do doby, než sami vycítíte, že je ten správný čas na výklad.

VÝKLAD Z ANDĚLSKÝCH KARET

Poté, co cítíte, že je správný čas na výklad položte hromádku zamíchaných karet před sebe. Poté se soustřeďte na svou otázku, zavřete oči, zeptejte se svého anděla a poté sejměte z balíčku jednu či tři karty, které Vám svým poselstvím napoví, jak řešit danou situaci.

Jedna karta by měla v sobě nést jasnou odpověď či vodítko k řešení situace, tři karty pak naznačí kompletnější řešení problému minulost – přítomnost – budoucnost. Karta vlevo naznačuje minulost, prostřední karta je obrazem přítomnosti a karta vpravo pak zobrazí možnou budoucnost.

Andělské karty jsou velkým pomocníkem při řešení situací ze všech oblastí života, nabízejí pozitivní radu pro řešení našeho problému či zodpovězení otázky, ukážou nám směr, kterým bychom se měli vydat a svým pozitivním výkladem povzbudí do dalšího počínání.

Velký výběr vykládacích karet ať již andělských nebo tarotových najdete na stránkách www.poznani-knihy.cz nebo přímo na naší specializované prodejně v Olomouci.

Ukázat další aktuality