Webové stránky

Pronájem e-shopu pro začátečníky

RSS

Pronájem e-shopu v ČR funguje již řadu let a mezi zákazníky se osvědčil. Nabízí rychlé a komfortní řešení pro každého. Vytvoření vlastního e-shopu Vám zabere 5-10 minut a po jeho aktivaci již můžete prodávat.

Hlavní výhodou je, že nemusíte investovat vysoké finanční částky za vytvoření grafického zpracování a zprovoznění systému. Platíte zde pouze měsíční paušál a e-shop můžete kdykoliv uzavřít, zrušit či si nechat vytvořit e-shop na míru.

Jak pronájem e-shopů funguje?

Nejde o nic složité. Pronájem e-shopu může být pro řadu jedinců však lepší volbou než e-shop na míru. Náklady na provoz jsou několikanásobně nižší. Při samotném vytvoření si každý zákazník může vybrat design e-shopu, a to z několika desítek různých šablon.

Následně se vyplní požadované kontaktní údaje, které jsou pro provoz nezbytné a e-shop se aktivuje. Platbu měsíčního paušálu si zvolíte dle Vašich preferencí. Lze platit měsíčně, čtvrtletně, pololetně či ročně. Po aktivaci je Váš e-shop v provozu a můžete snadno prodávat.

Nastavení e-shopu

Nemusíte se obávat, že by se e-shop nedal nastavovat. I když se jedná pouze o pronájem, je zde řada možností pro úpravy. Když máte zvolený design stránky, lze celkový vzhled dále upravovat. Samozřejmostí je vytvoření vlastní hlavičky webové stránky, kde si můžete např. umístit vlastní logo či obrázek.

Upravovat lze jednotlivé kategorie, zobrazená pole. Velmi oblíbená je možnost úpravy úvodní stránky, kde je možné nastavit zobrazení některých typů produktů, aktualit či dalších informací. Vše závisí jen na Vaší fantazii a kreativitě.

Ovládání je velice jednoduché a zvládne ho každý. Jednotlivé prvky se, ve většině případů, dají nastavit buď přímo v “nastavení e-shopu” nebo se tahem přemisťují na jinou pozici.

Objednávky, platba, fakturace a v neposlední řadě EET

Systém, který pronajatý e-shop využívá, je velmi propracovaný. Zobrazují se Vám zde objednávky v několika kategoriích (např. přijaté, zpracované, vyřízené). Můžete si nastavit, aby Vám na e-mail chodilo upozornění na novou objednávku.

Existuje i možnost tvorby faktury a s tím i související připojení k platební bráně pro zákazníky, kteří budou na Vašem e-shopu chtít zaplatit platební kartou nebo přes platební bránu.

U řady pronajatých e-shopů již není problém ani EET, kdy jsou tyto propojeny se speciálními programy či aplikacemi.

Vždy lze z pronajaté verze přejít i na e-shop na míru

Ve chvíli, kdy byste si chtěli pořídit vlastní e-shop, který bude umístěn na Vámi zakoupené doméně, nebude s tím žádný problém. Lze kontaktovat provozovatele a nechat si vytvořit e-shop na míru.

Přechod je jednoduchý a postará se o něj provozovatel. Vy tak nebudete muset řešit opětovné přidání zboží a samotné nastavení. Při této volbě si rovněž můžete nechat vytvořit grafickou šablonu e-shopu, která bude přesně odpovídat Vašim představám.

Jedním z oblíbených řešení u menších i velkých společností je Zoner inShop od Brněnské společnosti Zoner Software. E-shopové řešení je unikátní tím, že nabízí jak off-line tak on-line klienta pro obsluhu e-shopu. Díky tomu je možné i velmi detailně nastavit chování svého e-shopu. Takže již v základním pronájmu máte k dispozici možnosti, pro nastavení e-shopu přesně dle vašich představ.

Nejste omezeni pouze nastavením základních parametrů, ale můžete klidně rozhodovat o tom, jaké položky budete posílat ve feedu na Heureku, Zbozi apod. Samozřejmostí je propojení se všemi nejznámějšími ekonomickými systémy i možnost automatizovaného importu od dodavatele.

Vyzkoušejte si Zoner inShop na 60 dní zcela zdarma a uvidíte, co vše s ním dokážete. Více informací na www.inshop.cz

Ukázat další aktuality