Webové stránky

Pomaturitní studium PELICAN 2018/2019

RSS

Jazyková škola Brno PELICAN se pomalu loučí s uplynulým školním rokem 2017/18 a marně hledá v poličkách skříní, kam že se to jen poděl, a jestli nám z něj alespoň malý kousek ještě někde nezbyl. Žel, vždy dojde k jedinému výsledku. Nezbyl. A tak není jiné možnosti, než se začít dívat dopředu.

Přihlašování na nový školní rok v pomaturitním studiu 2018/19 je v plném proudu a my už se teď těšíme, až se nám v září opět zaplní třídy usměvavými tvářemi. A jelikož chystáme pro studenty hned několik novinek, pevně věříme, že se s námi budou smát od září – znovu až do konce školního roku!

Kurz zdarma nejen pro Tebe, ale i pro kamaráda či babičku!

To, že PELICAN daruje každému studentovi, navštěvujícímu pomaturitní studium, jazykový kurz dalšího jazyka zdarma, už víš. Velkou novinkou však je, že si do tohoto kurzu v příštím školním roce může každý student přivést taky rodinného příslušníka či kamaráda, který bude mít kurz rovněž úplně zdarma! Ve dvou se to zkrátka lépe táhne a PELICAN chce své studenty, co se jazykové výuky týče, motivovat, co to dá.

Je tedy jen na Tobě, jestli zvolíš se svým kamarádem či babičkou kurzy němčiny, španělštiny, francouzštiny, ruštiny či angličtiny.

A co další novinky? O těch zase příště, nechceme Tě dnes zahltit přemírou informací. Raději se přeci jen ještě na chviličku ohlédneme zpět. A to za hodnocením našich současných studentů, které Ti může s rozhodováním vlastně pomoci nejvíce. Jak vidí zpětně pomaturitní studenti své rozhodnutí stát se na rok jedním z „pelikánů“?

PELICAN z pohledu současných studentů

„Vybrala jsem si pomaturitní studium angličtiny právě na škole Pelican a rozhodně bych neměnila. Na začátek bych řekla, že ke studiu jsme dostali bonusový kurz jiného jazyka zdarma. Slečny v kanceláři jsou moc vstřícné a každé ráno, když přicházím do třídy, se na mě usmějí, možná je to nepodstatný, ale takovým maličkostem dávám palec nahoru. Já osobně jsem zatím žádný problém neměla, ale věřím, že by ho vyřešily vlídně a během chvíle.

Celkově atmosféra školy na mě působí uvolněně. K lektorům nemám žádnou výtku, Bea i Zuzka jsou skvělý. Co se týče kvality výuky, nevěřila bych, že je to možné, ale za pár měsíců se moje angličtina zvedla o několik stupňů. Je to sto a jedna oproti střední, tady se jede, podle toho, co potřebují studenti, a ne podle daných osnov.

Často je výuka zpestřená různýma akcemi (káva v kavárně, jóga v angličtině, procházky, laser game, atd..) Do téhle školy prostě chodím ráda. Jako plus bych ještě dodala, že se škola nachází jen dvě zastávky od nádraží, což je pro mě top. A jestli bych tuhle školu doporučila jiným? Bezpodmínečně ano.“

Marie V.

„S jazykovou školou PELICAN jsem velmi spokojená. Nejprve jsem měla smíšené pocity, neboť jsem si nedokázala představit, jak bude pomaturitní studium probíhat, ale ve finále bych neměnila. Příjemná atmosféra a ochota personálu mě velice potěšila. Díky přátelskému prostředí a odlišnému přístupu vyučujících si nepřipadám jako ve škole.

Líbí se mi, že celé 4 hodiny nesedíme jen v lavicích, ale že i pracujeme ve skupinkách či si zahrajeme pár her, nebo poslechneme a přeložíme písničky. Občas utužujeme kolektiv pomocí společných akcí jako Laser game, čajovna, jóga apod. I když jsem byla nejprve zklamaná, že jsem se nedostala na vysokou, dnes jsem vlastně ráda, že mohu být součástí kolektivu, ve kterém jsem se ocitla.“

Lucie O.

A na závěr můžeme dodat vzácný pohled nynějšího lektora, který je taktéž absolventem pomaturitního studia u PELICANA a má tak jedinečnou možnost zhodnotit studium z obou pohledů.

„Jazykovou školu PELICAN můžu všem vřele doporučit. Mám totiž vzácnou pozici, kdy jsem jakožto absolvent i současný lektor schopen hodnotit z obou stran. Jakožto absolvent pomaturitního studia (kurzy angličtiny) se mi moc líbil přístup lektorů ke studentům, který je velmi přátelský a vstřícný.

Také náplň výuky je bohatá a překračuje pouhé učení se frází a slovíček nazpaměť, jelikož zasahuje i do oblastí kultury a rozšířila mi obzory, které jsem pak uplatnil v dalším vzdělávání. Z pozice lektora zase vím, že přístup vedení je k lektorům také velmi příjemný a na všem se dá bez problémů domluvit. Jazyková škola PELICAN prostě za to stojí.“

Jarda S.

A jestli jsi pořád na vážkách, zastav se za námi do naší kanceláře školy PELICAN. Moc rádi Tě uvidíme! Krásné prázdniny!

Tvůj PELICAN

Ukázat další aktuality