Webové stránky

Proč zkusit pronájem e-shopu

RSS

Na internet se dnes přesouvá takřka vše, na co si vzpomenete. Obchody nejsou v tomto ohledu žádnou výjimkou. Jestliže chcete ve světě obchodu něco znamenat, také se v budoucnu e-shopovému řešení nevyhnete. V podstatě tak stojíte „jen“ před dilematem, zda si zvolit pronájem e-shopu nebo e-shop na míru.

Pronájem e-shopu prověří hodnotu vašeho nápadu

Pro začínající podnikatele je bezesporu lepším řešením pronájem e-shopu. Danou situaci lze přirovnat ke stavu, kdy chcete se svým milovaným protějškem začít bydlet. Tehdy je také rozhodně lepší setrvat nějaký čas v pronájmu, vyzkoušet si, jestli vám bude vše fungovat a teprve potom uvažovat o koupi vlastního bydlení.

Pronájem e-shopu není finančně nákladnou záležitostí

Tvorba e-shopu na míru totiž nepředstavuje levnou záležitost a je rozhodně lepší, když si nejprve ověříte, že vám je e-shop schopen skutečně vydělávat. Zásluhou možnosti pronájmu e-shopu si to můžete vyzkoušet za velmi symbolickou sumu. Ceny jsou dnes u menších firem od několika set korun.

Vyhnete se tak případným zbytečným ztrátám, které mohou v případě volby nevhodného e-shopu na míru být i v řádu desítek tisíc korun. Neztrácíte přitom čas s péčí o technický chod stránek, což je starost pronajímatele, ale soustředíte se jen a jen na zlepšení kvality svých služeb.

Poskytovatel e-shopového řešení se zpravidla stará také o zákaznickou podporu, existuje tu i možnost sdílení zkušeností s jinými uživateli stejného produktu.

Pro malé a střední obchodníky s klasickým internetovým zbožím bývá pronájem ideální

Pronájem eshopu je odborníky jako ideální možnost doporučován především pro malé a střední obchodníky, kteří si online prodej tímto způsobem vyzkouší a současně získají potřebné informace o svých potenciálních zákaznících. Současně se procvičí i v základech digitálního marketingu.

Oproti tvorbě e-shopu na míru můžete navíc své podnikání spustit mnohem dříve. Je samozřejmé, že vytvoření e-shopu přesně podle vašich představ zabere přece jen o něco více času.

Pronájem e-shopu je odborníky doporučován hlavně v okamžiku, kdy nejste vyloženě inovativní, ale přicházíte na trh s běžným internetovým zbožím, které představují kupříkladu knihy, hračky nebo různé druhy elektroniky.

Současně se jedná o ideální řešení pro obchodníky, kteří nemají nijak komplikovanou strukturu nabízených produktů.

Prověřené nápady volají po koupi vlastního e-shopu na míru

Teprve v okamžiku, kdy se přesvědčivě ukáže, že e-shop stojí za větší investice, lze doporučit zakázkové řešení. Zde již si stojí za to pořídit originální e-shop, jehož image bude pro zákazníky jednoduše zapamatovatelné. Současně si jej necháte vybavit funkcemi, které budou plně v souladu s vašimi představami.

E-shop od Zoneru nabízí vše, co potřebujete pro prodej i propagaci včetně podpory většiny účetních systémů a možnosti napojení dodavatelů přes již hotový multiimport. Demoverzi e-shopu Zoner inShop si můžete vyzkoušet až na 90 dní zcela zdarma bez omezení funkcí. Více na www.inshop.cz

Ukázat další aktuality