Webové stránky

Feng shui harmonizéry zbaví váš byt negativních vibrací

RSS

Necítíte se doma nebo v práci dobře a marně si lámete hlavu, čím by to mohlo být zapříčiněno? Nepříznivý stav může být zapříčiněn prostou skutečností, že v daném prostoru mají převahu negativní energie, které působí na váš fyzický i psychický stav.

Co si v takovém okamžiku počít? Je na čase vyzkoušet feng shui harmonizéry, které jsou v souladu se stejnojmenným starodávným učením schopny harmonizovat prostor tím způsobem, že do něho přivedou pozitivní vibrace.

Feng shui harmonizéry přispívají ke zdravému vývoji dítěte

Feng shui harmonizéry fungují na jednoduchém principu, když sestávají z kovových proužků, mezi nimiž se nacházejí volné mezery. Ty symbolizují známé principy Jin a Jang. Protože se harmonizér otáčí, zmiňované energie se vyrovnávají, a tak je umožněna harmonizace bytu.

Z toho je patrné, že tyto harmonizéry by rozhodně neměly chybět v dětských pokojích. Přispívají totiž k rozvoji dětské kreativity a vyvolávají pocit radosti. Současně působí uklidňujícím dojmem.

Mezi nejoblíbenější patří křišťálové feng shui harmonizéry

Feng shui harmonizéry bývají často vyrobeny z křišťálu, protože tento materiál má schopnost jemně harmonizovat energii prostoru a současně zvyšovat energii člověka. Typickým příkladem jsou feng shui křišťálové broušené koule, jež najdou svoje uplatnění i v prostorech, kde se vyskytuje stagnující energie, jako jsou chodby, tmavé místnosti nebo kouty.

Tento závěsný křišťál má vhodné umístění na okně nebo ve středu místnosti. Jiný druh představuje křišťálový feng shui harmonizér ve tvaru srdce jako symbolu bezpodmínečné lásky, jenž bývá zhotovován v sedmi barvách čaker.

Zvonkohra feng shui dokáže vyrovnávat principy Jin a Jang v místnosti

Zvonkohra feng shui se doporučuje do prostorů, kde má převahu Jang, protože její zvuk dokáže proměnit koncentrovanou neustále proudící energii čchi na Jin. Kovové zvonkohry se věsí především na jihozápad, severovýchod, střed, severozápad a sever, protože jejich zvuk vyzařuje kovovou čchi.

Oblíbená je zvonkohra z achátu. Dřevěné zvonkohry by měly být zavěšovány na východní, jihovýchodní a jižní strany domů nebo bytů. Produkují totiž dřevěnou energii, jež je v harmonii s dřevěnou nebo ohnivou čchi.

Zvonkohra by se měla nacházet u dveří, aby byla často slyšet

Kde je v bytě vhodné místo pro umístění zvonkohry? Mělo by to být, pokud možno u dveří, protože učení feng shui říká, že zvonkohry fungují pouze ve chvíli, když zvoní. Jestliže se zvonkohra nenachází v dosahu větru, je žádoucí na ni čas od času zvonit alespoň manuálně.

Jen tehdy lze doufat, že bude skutečně dosaženo žádaného cíle, kterým je právě harmonizace prostoru a současně i odrušení různých druhů nepříjemných a zdraví škodlivých patogenních zón.

Zajímá vás, jak přesně vypadají a za kolik se dají pořídit? Navštivte stránky www.poznani-knihy.cz nebo přímo naši prodejnu Poznani v Olomouci.

Ukázat další aktuality