Webové stránky

Repasovaných notebooků se není třeba obávat

RSS

Již vás také někdy napadlo, že byste si pořídili repasovaný notebook v akci? Avšak z vašeho rozhodnutí rychle vzešlo, jelikož se mylně domníváte, že repasovaný počítač je něco horšího než počítač nový?

V tom případě bychom vás rádi vyvedli z omylu, který tkví v tom, že repasovaný notebook je de facto přístroj, který je již opotřebovaný a někdo se mu jen snažil nahodit takzvaně novou fasádu.

Opak je totiž pravdou. Značkový repasovaný notebook má totiž zachovány naprosto všechny vlastnosti, které od něj očekáváte. Za podstatně nižší cenu tak získáte značkový notebook pro grafiky či pro osobní užívání a podobně.

S parametry, kterými se pyšní takovýto repasovaný notebook byste za stejnou cenu jen těžko sháněli nového konkurenta. Všechny notebooky jsou u nás na inComputer.cz podrobeny preciznímu testování, které provádíme již neuvěřitelných 15 let.

Zákazníci, kterým jsme prodali již přes tisíc takovýchto repasovaných notebooků, patří mezi naše spokojené odběratele, kterým vždy rádi vyjdeme vstříc.

Repasované notebooky s vlastnostmi nových

Všechny nabízené repasované notebooky naleznou své využití nejen v domácnosti, ale například i ve firmě či při práci grafiků anebo milovníků počítačových her. Tyto použité notebooky patří ve většině případů mezi předváděcí modely, u kterých po nějakém čase proběhla výměna.

Díky tomu tak můžete sehnat několikanásobně levněji třeba repasované notebooky Lenovo, které vás svým výkonem doslova a do písmene zaskočí. Není se tak rozhodně na místě obávat toho, že by vás výkon takovéhoto repasovaného notebooku zklamal a že byste na úkor ceny přišli o jeho typické vlastnosti a výkon. Naopak za skvělou cenu získáte naprosto dokonale fungující stroj.

Do kanceláře, pro volný čas i k tvorbě grafiky

Jak již bylo řečeno, notebook bez os nebo jakýkoliv jiný notebook lze využít vždy podle vašeho přání. Záleží pouze na vás, k čemu budete chtít notebook užívat. Zda ho budete mít ve své kanceláři na pracovní záležitosti, ve škole k výuce IT či doma, kde na něm bude vaše dítě hrát počítačové hry anebo ho využijete pro své grafické úpravy.

Ať tak či onak, můžete si vybrat přesně takový, který vám bude vyhovovat nejvíce. Samozřejmě je vám k dispozici i repasovaný notebook 13 palců či o něco větší notebook 17 palců. Vaší fantazii se tak meze rozhodně nekladou.

Na repasované notebooky máte vždy záruku

Nemusíte si kupovat nový notebook za nehorázně vysokou cenu, když ho například budete chtít použít pouze ve své kanceláři či doma pro osobní potřebu, kdy se budete pouze a jen třeba připojovat k internetu či se po Skypu učit cizí jazyk.

Stačí, když si pořídíte notebook repasovaný, který vás bude stát zlomek ceny, co stál jako nový. Nebojte se, mnohdy se tyto notebooky vyrovnávají i novým produktům na trhu. K tomu všem navíc získáte klasickou záruku, se kterou budete mít jistotu, že jste nakoupili velmi výhodně.

Kompletní nabídku najdete na www.incomputer.cz

Ukázat další aktuality