Webové stránky

Pronájem e-shopu je volbou pro začátečníky i pokročilé

RSS

Chcete si pořídit vlastní internetový obchod, ale odrazuje Vás cena e-shopů na míru nebo množství práce, které je před jeho spuštěním nutné? Existuje mnohem jednodušší řešení, které představuje pronájem e-shopu.

Náklady na jeho pořízení jsou mnohem nižší, což je vcelku logické. Jako každé řešení, tak i pronájem má své klady a zápory. Jak vlastně takový pronájem e-shopu funguje? Eshop levně nemusí být jen snem. Nabízené služby si zamilujete i Vy.

E-shop je v provozu do několika minut

Vytvoření e-shopu na míru může mnohdy zabrat příliš mnoho drahocenného času a často se setkáváme s tím, že ostrého provozu se dočká i po pár měsících. V případě pronájmu to však funguje mnohonásobně rychleji.

Pronajatý e-shop zprovozníte za několik minut a již Vám nic nebrání nabízet své produkty či služby. Po registraci si zvolíte šablonu webu, nastavíte potřebné údaje, vložíte produkty a e-shop je na světě.

Pronájem internetového obchodu je ideální pro rozjezd podnikání

Všichni dobře víme, že začátky podnikání nejsou zrovna jednoduché. Pronájem eshopu tak představuje ideální volbu i pro začínající podnikatele, kterým poskytne kvalitní zázemí za velmi přijatelnou cenu.

Z porovnání e-shopů můžeme také zjistit, že spousta drobnějších živnostníků začala podnikat právě za pomoci pronajatého e-shopu a s postupem času se nebáli investovat do kvalitních webových stránek, které jim přilákaly další zákazníky.

Co vše je součástí takovéto služby?

Samozřejmě si zvolíte doménu, na níž má být e-shop umístěn. V administraci máte následně možnost nastavit si veškeré požadované údaje. Administrace Vám rovněž nabídne přehledný systém objednávek, a to včetně jejich stavu.

Máte možnost si nastavit tvorbu faktur či EET. Nedílnou součástí každého pronajatého e-shopu je samozřejmě GDPR. Z hlediska platných právních předpisů tak nemusíte očekávat žádný problém.

Vše je naprosto legální a v souladu se zákony. Díky nabízeným službám Vám samozřejmě odpadne mnoho starostí, které by bylo nutné řešit v případě běžného internetového obchodu vytvořeného na míru.

Je nutné zmínit i nevýhody

Nevýhodou v tomto případě je, že není možné libovolně upravovat zdrojový kód stánek či nahrávat vlastní designové šablony. Pokud však budete i po tomto toužit, většina poskytovatelů nabízí možnost odkupu e-shopu. Pronajaté e-shopy tak lze, ve většině případů, rovněž zakoupit.

Následný prodej e-shopu není žádnou složitou záležitostí. S tím je nabízena i možnost úpravy zdrojových kódů a šablon od profíků. Záleží tak čistě na Vás, zda chcete do pronajatého e-shopu investovat finanční prostředky či nikoli.

Je nutné počítat s tím, že od konkurence Vás samozřejmě odlišuje právě originalita. Z toho důvodu se nějaké drobnější úpravy rozhodně hodí.

Pronájem e-shopu je hitem

Mnohdy si ani nevšimnete, že některý z Vašich oblíbených e-shopů funguje na základě pronájmu. Vše je promyšlené tak, aby na první pohled nebylo poznat, že e-shop není ve vlastnictví provozovatele.

I z toho důvody jsou takováto řešení velice oblíbená. Nicméně, levné e-shopy v současné době zkrátka frčí a není se čemu divit. Každému, kdo po e-shopu touží přináší rychlé a samozřejmě levné řešení.

Autor: Zoner inShop – profesionální e-shopové řešení pro každého

Ukázat další aktuality