Webové stránky

Dekorace z umělých květin – trend dnešní doby

RSS

Mysleli jste si, že umělé květiny a plody jsou vhodné jen při dušičkách na náhrobní věnce? To jste se spletli! Staly se totiž trendem dnešní doby nejen na zahradách, ale i v domech a bytech.

Není umělá, jako umělá

Mnoho lidí se obává, že při využívání umělého materiálu to bude na výrobku vidět na kilometry daleko. To je ale omyl. Dnes už se na trhu objevuje takové zboží, které lze těžko rozeznat od toho "pravého" - přírodního.

Stačí se jen porozhlédnout, a nakonec i uprostřed ledna to může u Vás v kuchyni vypadat, jak na čerstvě rozkvetlé louce. Umělé květiny, jako živé, to je dnes naprosto běžné.

Můžete tím výrazně ušetřit

Že to není pravda? Že cena jedné umělé květiny se vždy vyšplhá do výše ceny té živé, někdy i výše? Ano, chceme přeci pracovat s materiálem, který nevypadá uměle, ale je, jako živý. Musíme počítat s tím, že si možná i připlatíme.

Ale spočítejte si, jak dlouho Vám vydrží živá květina. Moc dlouho ne, že? Umělou květinu i plody využijete několikanásobně.

Jednou z toho bude adventní věnec, poté velikonoční výzdoba, a nakonec můžete květiny využít pro zpestření klasické letní dekorace Vaší domácnosti a nahradit tím Vaší stereotypní výzdobu. Fantazii se meze nekladou.

Zvláště podzim přímo volá po nějakém tvoření. Ať už svícen pro večerní pohodu u televize, nebo věnec na dveřích, který uvítá každého Vašeho hosta.

Rychlý úklid - žádný úklid

O tom sní snad každý. Pracovat, tvořit a mít co nejméně nepořádku. S takovým materiálem to není vůbec nereálné. Postačí smetáček s lopatkou a během chvíle je po úklidu. Žádné čištění pylu!

Dokonce i jednotlivé části si můžete svépomocí přizpůsobit tak, aby Vám co nejvíce vyhovovaly, přitom se vůbec nemusíte bát, že se Vám taková květina rozpadne v ruce!

Floristické potřeby nejlepším pomocníkem

Vše se bez vychytávek a pomocníků zvládnout prostě nedá. Tvoření s umělými plody a květinami patří mezi ty činnosti, které můžete floristickými potřebami vytáhnout na úplně jinou úroveň.

Představte si ty široké možnosti, které mají i květinářky v květinářství. Ty všechny stuhy a ozdoby, které Vám nabízejí, když jdete nechat uvázat kytici, pro někoho blízkého. To vše můžete mít i Vy doma. Jednak Vám to bude usnadňovat Vaší práci, ale hlavně budou Vaše dekorace vyšperkované k dokonalosti.

Výrobky budou podle Vašich představ, když se Vám na věnci jednou přestane líbit růžová stuha, vyměníte si jí prostě za jinou. Takhle jednoduché to je.

Nejen že těmito doplňky přizpůsobíte dekoraci své náladě a vkusu, ale i nejnovějším trendům a novinkám v designu. Z jedné dekorace budete schopni vytvořit univerzální dekoraci, která se bude hodit do každého ročního období.

Nebojte se tedy změnit svůj stereotyp, třeba právě teď – na podzim a pořídit či vytvořit nějakou ozdobu z umělých květin či plodů. Věřte, že budete nadšeni ze všech výhod, které Vám přinese.

Lepaso.cz

Ukázat další aktuality