Webové stránky

Když se řekne – lapač snů

RSS

Význam lapače snů je hlubší, než pouhá stylová dekorace – indiáni lapače snů od nepaměti zavěšují do ložnice přímo za hlavu spícího. Legenda praví, že právě ony zajistí, aby dobré sny sklouzly po peříčku do duše spící osoby, aby ji inspirovaly. A špatné sny? Podívejte se na náš článek!

Význam lapače snů

Indiáni tvořili na území amerického kontinentu vyspělou civilizaci, která ctila tradiční hodnoty a sepjetí s přírodou a magickou silou. Jaký byl význam lapače snů? Lapače byly vždy umístěny za hlavu spícího, aby dokázaly oddělit dobré sny od zlých.

Je všeobecně známo, že indiáni dále pracovali se svými sny. Brali je jako poselství. Lapače snů podle legendy vrátily dobré sny ke spícímu, a zlé zachytili – ty byly pak zničeny při východu slunce.

Velké lapače snů

Přejete si dokonalý a stylový interiér? Pořiďte si velké lapače snů! Nemusíte věřit na jejich legendární vlastnosti, pokud nejste vyznavačem ezoterických věd. Abyste ocenili jeho nádherný přínos pro vaši domácnost, bohatě postačí, že vám váš příbytek překrásně zabydlí!

A pokud se vám v noci budou zdát krásnější sny, bude to i proto, že jste si svůj domov zkrášlili a dopřáli si nádherný ručně dělaný prvek.

Lapač snů z pírek – proč si jej pořídit

Máte děti? Pořiďte jim lapač snů z pírek, a kromě čtených pohádek na dobrou noc si jednou za čas povídejte také o indiánech a jejich životě. Propojení s přírodou, tradice a indiánské výpravy za dobrodružstvím zabaví děti, které usnou s příjemným pocitem. A jejich sny? Ty budou nejen díky lapači snů plné barev a veselých příhod!

Přejete si váš interiér doplnit něčím, co vám dodá teplo domova? Pořiďte si lapač snů, který umístíte například do obývacího pokoje. A rázem je domov krásnější a útulnější!

Lapač snů – jakou barvu si zvolíte?

Víte o tom, že lapače snů bývají laděny do jednotlivých barev, které ještě více umocní unikátní charakteristiku každého z nich. Lapač snů si tedy můžete ladit podle barev s následujícími vlastnostmi:

  • zelená barva na lapači snů pomáhá uzdravovat a urovnávat složité mezilidské vztahy
  • žlutá barva přináší velmi optimistické sny
  • pomocí fialového lapače snů si zajistíte sny o magických a okultních prvků plných symbolů
  • modrá barva na lapači snů vám umožní harmonické a klidné spaní
  • oranžová barva lapače snů otevírá dvířka ke snům o rodině i kariéře, které vám ukážou správnou cestu
  • červená barva na lapači snů vám pomůže otevřít bránu ke smyslným snům

Už se těšíte, až si do svého domova donesete svůj první originální lapač snů? Využijte možnost si svůj byt zabydlet a zkrášlit, ale i napojit se na legendy starých indiánů.

Přejete si lepší spánek a klidnější sny? Stačí své přání vyslovit, a lapač snů vám s jeho vyplněním rád pomůže. Přejeme vám krásné a barvité sny!

Autor: Poznani-knihy.cz

Ukázat další aktuality