Webové stránky

Repasované herní počítače nesnižují výkon

RSS

Počítače nebo notebooky jsou dnes součástí skoro každé domácnost, vlastně se jedná o nezbytnost, která nesmí doma chybět. Ať už tyto počítače využíváte k práci, běžnému užívání nebo hraní, bude vás pořízení něco stát.

Pokud si potřebujete počítač koupit, měli byste mít alespoň základní informace. Prioritně budete jistě vybírat podle potřeby, posléze potřebujete základní informace o rychlosti, grafice a schopnostech počítače.

Někteří zákazníci si myslí, že repas je špatný, protože počítače mají svoji životnost, která když uplyne, tak ztrácí na kvalitě, což je sice pravda, avšak nikdy nevíte, jak dlouho byl počítač předtím používán, například mohl být jen vystaven, což trvalo třeba měsíc.

Proč si zakoupit repasovaný počítač

Výkonný a levný herní počítač, proč ne! Repasované herní počítače jsou velice oblíbené, protože jsou pro každého uživatele snadno k dostání, jejich pořizovací ceny jsou velice nízké. Herní PC musí být velice výkonné, a také navrženy tak, aby dlouhodobě vydržely.

Tyto počítače jsou nejdříve užívány ve velkých společnostech jako jsou pojišťovny nebo bankovní společnosti, časem se však stávají zastaralé, protože se na trhu objevují nové produkty.

Za repasované počítače se dají také počítat počítače, které byly nějakou dobu vystavovány. Posléze toto zboží bývá nabízeno s vysokými slevami až do výše 90 %.

Než se tento počítat na hry dostane ke koncovému zákazníkovi, musí projít nezbytnou kontrolou vnitřního operačního systému a venkovních součástek, jestliže dojde k nějaké chybě, je provedena výměna.

Při prodeji zůstávají všechny základní součástky původní – základní cena, paměť, procesory apod. Máte tedy stoprocentní jistotu, že produkt, který si kupujete bude fungovat, což se o počítačích, které jsou uloženy na prodejnách dlouhou dobu, říct nedá.

Hlavní podstatou repasu tedy je výhodný produkt, který poslouží, a to vše za pár korun. Vhodné jsou nejen pro jednotlivce, ale také pro větší společnosti, které potřebují zakoupit veliké množství elektroniky, a nechtějí, aby je to "zrujnovalo".

Jaké jsou nevýhody herního repasovaného počítače

  • Záruka - cesta do elektra je přínosná, abyste na počítač dostali plnou záruku, která bývá v České republice 2 roky. Na repasované zboží se dává většinou jen 1 rok záruka, což sice bývá výhodné oproti bazarovému nákupu, avšak stále nevýhodné oproti novému produktu.
  • Více druhů na trhu - na prodejnách nebo internetu je mnoho druhů počítačů, které si můžete zakoupit. Některé jsou za několik tisíc, ale jiné seženete i za pár korun, pokud jste tedy hráč, který nevyžaduje přílišnou rychlost na hraní, můžete si zakoupit i počítač, který není repasovaný a levný bude také.

Repasované počítače není problém zakoupit na internetu, avšak když se teď zamyslíte, jistě si uvědomíte, že počítače nebývají nabízeny všude. Ze společností je vykupují menší prodejci, kteří je následně prodávají koncovému zákazníkovi.

Nejčastější forma prezentace těchto počítačů bývá přímé "vnucování", můžete třeba obdržet e-mail s výhodnou nabídkou ke koupi. Před nákupem si dobře zjistěte všechny podrobnosti o prodejci, abyste nenaletěli nějakému podvodníkovi, který by vám sice za pár korun prodal produkt, ale ten by následně nefungoval.

Chcete vyzkoušet seriózního prodejce repasované výpočetní techniky, který je na trhu již řadu let? Najdete ho na stránkách incomputer.cz

Ukázat další aktuality