Webové stránky

Kvalitní pelíšky pro psy

RSS

Pořád nemáte jasno jaký pelíšek bude pro Vašeho pejska ten pravý? Pelíšků pro psy existuje hodně, buď jsou to jen obyčejné matrace, nebo pelíšky s okraji či dokonce s kožešinou. Každý pes má rád jiný pelech - jednomu vyhovuje měkký, druhému zase tvrdší. Samozřejmě existují i různé velikosti psích pelíšků - ne každý pes má stejnou velikost, tudíž velký pes si asi moc neodpočine na pelíšku pro malého jorkšíra. Na výběr máte také z barevného a stylového provedení, vybrat si můžete i to, jak kvalitní, pevný a drahý bude budoucí pelech Vašeho pejska.

Pro pejsky se vyrábí i různé domečky. Na výběr máte opravdu z velké škály a někdy to vybírání může být dosti těžké. Zde můžete najít menší tahák, který Vám snad pomůže s vybíráním.

U psů jsou hodně oblíbené zmiňované matrace - Extrem Matrace - které nemají žádné okraje, slouží jen jako podložka na ležení. Tyto matrace se dělají velmi kvalitní, jsou velice odolné a nepropouští vodu ani jiné tekutiny. Mají hezký elegantní vzhled a příjemný povrch. Většinou cca 8 cm matrace, které se dobře udržují.

Ale pokud chcete pro pejska něco pohodlnějšího, poohlédněte se např. po měkkém pelíšku s okrajem, na kterém si může pejsek hovět jak mu bude libo. Pelíšky AME jsou vhodné i pro kočku, jsou velmi měkké a jsou vyplněny prošívaným dutým vláknem. Tyto pelíšky bohužel vodu propouští, naopak ale slibují vyšší pohodlí.

No a jestli chcete pro Vašeho pejska něco opravdu extra, zvolte domeček. Dělají se v mnoha provedeních a vypadají opravdu luxusně. Většina těchto domečků se dá rozložit a opět slibují větší pohodlí pro pejska. U některých můžete také narazit na okénka, které mají síťky a hlavně jsou tyto domečky krásně zdobené. Tudíž vhodné spíše pro menší pejsky.

Pelíšky pro pejsky zde: http://www.mujmazlik.cz/pro-pejsky/pelisky-pro-psy

Ukázat další aktuality