Webové stránky

Čas na výměnu za repas

RSS

Zvažujete výměnu nebo upgrade stávající výpočetní techniky ve vaší kanceláři či firmě? Hledáte počítače či notebooky a je pro váš cena důležitá přesně tak jako kvalita či výdrž? Pak pro vás máme jednoduché řešení.

Repasovaná výpočetní technika je jasnou volbou mnoha velkých firem. Pojďte se s námi podívat na to, proč tomu tak vlastně je.

Kdy zvolit upgrade?

Správně načasovat upgrade výpočetní techniky může být někdy složitý. Obvykle bývá na výpočetní technice závislá určitá část výroby nebo jiné procesy. Vývoj výpočetní techniky však pokračuje nezadržitelně vpřed, software je neustále náročnější, nový hardware výkonnější, a proto je nutné čas od času flotilu výpočetní techniky obnovit.

Pokud vidíte, že je efektivita firmy negativně ovlivněna zaostávajícími počítači, je nejvyšší čas na upgrade. Ne nadarmo se říká, že starého psa nové kousky nenaučíš.

Pokud hledáte další počítače, protože vám již stávající množství nestačí, určitě se podívejte i po repasovaných noteboocích nebo počítačích.

Proč repasované kancelářské PC?

Rozhodujícím faktorem se při koupi techniky stává poměr ceny a výkonu. Při nových počítačích se můžeme setkat s poměrně vysokou cenou, ale výkon je k ceně absolutně neadekvátní.

Vyšší cena je způsobena hlavně vyšší cenou nejnovějších komponentů bez ohledu na jejich výkon. Při repasovaných počítačích a noteboocích je tento poměr vždy výhodný. Komponenty jsou stále spolehlivé a výkonné a dokážou utáhnout i složité procesy nejnovějších verzí programů.

Kvalita je od výrobce stále zachována, akorát že pořizovací cena představuje jen zlomek ceny nového počítače. Jednoduše, koupí repasovaného kancelářského PC snížíte vaše náklady no výkon, kvalitu a spolehlivost vašeho počítače právě naopak zvýšíte.

Proč právě od inComputer.cz?

Naše nabídka repasovaných kancelářských PC sestává pouze z ověřených a kvalitních strojů. Každý komponent přijatého počítače nebo notebooku prochází náročným testováním, abychom vám mohli zaručit jeho spolehlivost.

Počítače pocházejí například z leasingů či prezentací, kde byly používány minimálně. S repasovanou technikou máme již 15leté zkušenosti a velmi dobře víme, co od počítače očekáváte.

Každá cena je důkladně odhadnuta, aby byl pro vás nákup co nejvýhodnější. Nebojíme se o spolehlivosti techniky, kterou vám nabízíme, proto máte od nás na každý repasované kancelářské PC 12měsíční záruku.

V případě, že chcete mít počítač po rozbalený okamžitě připraven k práci vám můžeme předinstalovat všechny základní programy, které budete potřebovat.

Je důležité, aby dokázali počítače naplnit vaše očekávání. Proto musíte i vy vědět, na co se počítače ve vaší firmě nejvíce využívají. S tím vám však rádi pomůžeme a po krátké výměně informací vám tak připravíme nabídku "ušitou na míru". Více informací na inComputer.cz.

Ukázat další aktuality