Webové stránky

Pamlsky pro psy

RSS

Pes je často nejlepším přítelem člověka. A chováte se k němu tak i v oblasti stravování? Dnešní možnosti  psích pamlsků jsou velmi široké - pojďme se společně podívat, jaké pamlsky pro psy můžeme koupit.

Dentální

Péče o zuby by měla být na denním pořádku každého pejskaře. Dentální psí pamlsky budou udržovat zuby čisté a především svěží dech pejska. Naleznete zde tyčinky nebo přírodní sušenky na zuby. Cena se pohybuje okolo 1,7kč za kus.

Masové pochoutky

Masové pamlsky jsou tou nejlepší odměnou pro vašeho pejska. Pamlsky obsahují až 95% masa a jsou vyrobeny z kvalitních surovin. Krásně voní i chutnají. Pejsek už nebude chtít žádné jiné psí pamlsky. Cena se pohybuje okolo 1,23kč za kus.

Z buvolí kůže

Tyčinky a kosti z buvolí kůže dokáží zabavit pejska na dlouhou dobu. Žvýkáním těchto kostiček posiluje žvýkací ústrojí a čistí si tím i zuby. Taková kost potěší každého chlupáče. Cena se pohybuje okolo 0,9kč za kus.

Snacky

Snacky pro psy výborné pro cvičení. Voní a chutnají všem pejskům. Můžete je bez problémů vzít do kapsy, kterou vám neumastí jako jiné sušenky. Vyzkoušejte např. barevná zvířátka nebo mix kostiček. Cena se pohybuje okolo 1,06kč za kus.

Brit lets bite

Brit lets bite je 100% přírodní masová pochoutka pro psy. Jsou to žvýkací plátky dlouhé 12cm. Je to doplňkové krmivo pro dospělé psy. Obsahuje vápník pro zdravé zoubky Vašeho psa. Dávejte pamlsek jako pochoutku nebo odměnu. Je v nich obsaženo kuřecí maso, proteiny 53,8%, vlhkost 25%, tuky 2,9%, hrubé popeloviny 4,4%, vláknina 0,8%. Cena se pohybuje okolo 45kč za balíček.

Calibra joy

Calibra joy jsou měkké a šťavnaté pochoutky pro vašeho psa, které se hodí ke každodenním vzájemným dobrodružstvím. Je to řada pamlsků, která se vyrábí pouze z přírodních produktů bez chemických konzervantů. Váš pes se do nich zamiluje. Je v nich obsaženo jehněčí maso, které má vysokou dietetickou hodnotu, a proto je vhodné i pro velmi citlivé psy. Podávejte je jako odměnu a k nim přidejte čerstvou pitnou vodu. Uchovávejte vždy v suchu a chladnu. Po otevření sáček vždy uzavřete a dejte do lednice. Cena se pohybuje okolo 34kč za balíček.

Ukázat další aktuality