Webové stránky

Chcete studovat nebo pracovat v ČR, ale neznáte jazyk?

RSS

Příchod cizinců do České republiky je v současné době velmi aktuální téma. Je to dáno nejen členstvím České republiky v EU, ale také aktuálním světovým děním. Do Česka ročně přijíždí lidé z různých kulturních oblastí a my se jim v Jazykové škole PELICAN snažíme tento životní zvrat ulehčit. Jak? Odpověď naleznete právě v tomto článku.

V rámci školy PELICAN pořádáme kurzy češtiny pro cizince. Cílem těchto kurzů je dosáhnout s účastníky zvolené úrovně v co nejkratší době, a to za účelem bezproblémového začlenění do běžného života nebo nástupu na vysokou školu či do práce. Jak kurzy fungují?

Jaké jsou výhody studia češtiny v JŠ PELICAN?

Studium češtiny v JŠ PELICAN v Brně má několik výhod, a proto by byla škoda o nich nevědět. Nabízíme široký výběr kurzů češtiny pro cizince různých úrovní. Co to pro vás znamená? Znamená to, že si můžete vybrat kurz, který vám padne úplně nejlépe a naučíte se tak co nejvíce.

Kurzy jsou vyučovány kvalifikovanými a prověřenými lektory, kteří disponují odpovídající pedagogickou praxí. Vybrat si můžete ze skupinových či individuálních kurzů, ale také volíte mezi prezenční formou studia či online výukou.

Pokud máte zájem o prezenční formu studia, velkou výhodou je to, že sídlíme přímo v centru Brna. Takže co myslíte, je snad jiná možnost, jak se naučit, tak těžký, ale zato velmi krásný, jazyk, jako je čeština, než intenzivním denním kontaktem s jazykem? My si to nemyslíme!

Stále si nejste jisti, zda je kurz češtiny to pravé ořechové pro vás?

Čeština pro cizince je především pro studenty, kteří chtějí v České republice začít studovat právě v češtině. Naším cílem je připravit účastníky ke studiu v češtině na vysoké škole a seznámit je se společenskými, kulturními a historickými reáliemi České republiky.

Nebojte se, že neumíte česky ani „ň“, naše kurzy jsou koncipovány nejen pro pokročilé studenty, ale i pro úplné začátečníky. Naše výuka se bude soustředit na každodenní komunikaci, ale připraví vás také na komunikaci v oblasti vaší budoucí specializace.

Na závěr vás potom čeká závěrečná zkouška z češtiny potvrzující vaše jazykové znalosti a zajišťuje vám tak splnění jazykové povinnosti na vysokých školách v Česku. Při splnění všech studijních podmínek studenti dosahují úrovně B1-B2.

Tak co, přesvědčili jsme vás?

Pokud vám stále něco není jasné, nečekejte ani minutu a napište nám e-mail, nebo pokud jsme ještě v kanceláři, zavolejte nebo se rovnou stavte do Jazykové školy PELICAN. Vždy se snažíme zodpovídat veškeré dotazy a vyhovět všem uchazečům tak, jak je v našich silách.

A nezapomeňte, pokud vás čeština trápí, samo se to nevyřeší. Vrhněte se do výuky s námi a my vás tímto bojem hladce provedeme!

Ukázat další aktuality