Webové stránky

Akční nabídky půjček

RSS

Nákupy dražších věcí si spousta z nás bez vhodné půjčky nemůže dovolit. Na pořízení bytu nebo koupi auta člověk s průměrným příjmem musí dlouho šetřit, ale kde bydlet nebo čím jezdit často musí řešit hned. Pak je nutné opatřit si někde potřebné finanční prostředky. Obrátit se můžeme na banku nebo na nebankovní instituce. Bankovní půjčka je poskytována zpravidla s nižším úrokem. Nevýhodou však je, že banky vyžadují potrzení příjmu a potenciálního klienta si lustrují také zpětně. Pokud měl někdy v minulosti špatnou platební morálku, půjčku mu nemusí udělit. Získat peníze u nebankovní instituce je snadnější. Úvěr bývá často poskytnut bez zjišťování příjmu a dřívější platební morálky klienta. Nebankovní půjčky však jsou úročeny vyšší sazbou. Pokud se rozhodneme půjčit si peníze, nemusíme již dnes o ně osobně žádat, ale postačí se kouknout na internetové stránky. Mnoho finančních institucí nabízí vyřízení z pohodlí domova. On - line půjčka nám ušetří spoustu času.

   Než zažádáme o půjčku, měli bychom pečlivě zvážit naše možnosti ji splácet a také si zjistit všechny vhodné možnosti, které jsou v danou chvíli na finančním trhu. najdeme zde také půjčky bez registru.  K tomu nám můžou posloužit kalkulačky porovnávající jak bankovní, tak nebankovní úvěry. Stačí jednoduše zadat požadovanou částku, dobu splácení nebo výši splátky. Spočítat půjčku nám zabere nejvýše 5 minut a porovnání je zcela nezávazné. Navíc se tyto kalkulačky pravidelně aktualizují tak, jak se mění podmínky jednotlivých půjček u bank a nebankovních institucí.

   Pokud už jsme si vzali nějaké půjčky a zjistíme, že její podmínky nám již nevyhovují, můžeme si je převést jinam. Konsolidací úvěrů je převedeme do jediné, čímž ušetříme na poplatcích a dosáhneme snížení splátky. Mnohdy také si můžeme prodloužit dobu splatnosti či splatit půjčku předčasně zcela zdarma.

Ukázat další aktuality