Webové stránky

Krmiva pro domácí mazlíčky

RSS

Každý svědomitý majitel chce pro svého zvířecího kamaráda jen to nejlepší, a proto si dává záležet na výběru vhodného krmiva. Není žádným tajemstvím, že kvalitní výživa je pro zvíře více než důležitá. Správné krmení dokáže potlačit celou řadu zdravotních problémů či dokonce předejít nemocem, které by se mohly nečekaně vyskytnout a zkomplikovat tak život vašeho mazlíčka. Nehledě na fakt, že kvalitní krmivo má prokazatelný vliv na kvalitu a především délku jeho života.

Kdo šetří, má za tři… tak takhle rozhodně ne!

Chcete-li vašemu psovi či kočce dopřát krmivo, které bude obsahově kvalitní i pestré, rozhodně byste se neměli spoléhat jen na reklamy, které vás bijí do očí. Věřte, že i krmivo, které si ke kvalitním a plnohodnotným složkám ani zdaleka nepřičichlo, může mít v televizi úžasnou reklamu, která vás naláká na příjemnou cenu. Co se mazlíčků a krmiva týče, šetřit se určitě nevyplácí. 

Kvalita především!

Co pes, to originál - každému vyhovuje něco jiného, má jiné chutě i potřeby a na to je při výběru krmiva pro psy důležité myslet. Výrobci krmiv vám jdou v tomhle ohledu maximálně vstříc a zásobují náš trh krmivem kanadských, českých i amerických značek, které jsou obsahově kvalitní, vyvážené a pestré. Základem úspěšného výběru jsou etikety, proto je nezapomínejte číst. Spolehlivý výrobce musí přesně pojmenovat všechny suroviny, které krmiva pro kočky či psy obsahují. 

Pozor i na to, kde krmivo kupujete

V současné době seženete krmiva pro domácí mazlíčky doslova na každém kroku. Stačí vejít do supermarketu, kde jich najdete nepřeberné množství - převážně vás budou lákat nízkou cenou, ale nulovou kvalitou. Nechtějte se spokojit s málem a navštivte chovatelské potřeby, kde vám poskytnou jen prvotřídní krmiva.

Záleží-li vám na zdraví i spokojenosti vašeho zvířecího kamaráda, neměli byste hledět jen na to, kolik ušetříte. 

Ukázat další aktuality