Webové stránky

Získejte výhodnou online půjčku s FinMoney.cz

RSS

Získejte výhodnou online půjčku s FinMoney.cz

Ocitli jste se bez peněz a do výplaty je stále ještě daleko? Nevěště hlavu, i tahle situace se dá snadno vyřešit. Obrovskou výhodou je, že nemusíte nikam chodit a zatěžovat se náročnou administrativou. Všechno se dá elegantně zvládnout z pohodlí domova nebo kanceláře.

Podání žádosti je velice jednoduché a rychlé        

Možná tomu nebudete věřit, ale půjčka před výplatou se opravdu dá zařídit bez toho, abyste si museli sjednávat osobní schůzky na pobočce nebankovní společnosti a obstarávat různá potvrzení o příjmu a další doklady. Proces podání žádosti je velice jednoduchý. Stačí mít počítač s připojením k internetu a chvilku času. Najdete si online formulář a vyplníte ho, což vám zabere pouze několik minut. Zvolíte si výši částky, kterou chcete půjčit a termín splatnosti, který se u těchto mikropůjček obvykle pohybuje do 30 dnů. Samozřejmě v žádosti nesmí chybět vaše správné identifikační údaje jako jméno, příjmení, bydliště, rodné číslo a číslo občanského průkazu. Vyplněnou žádost jedním kliknutím odešlete. Okamžitě následuje schvalovací proces. Ten skončí částkou, která poputuje na váš bankovní účet.

Jaké přednosti tento druh úvěru má?

  • Výhodou je především rychlost. Od okamžiku, kdy jste odeslali vyplněnou žádost ke schválení až do chvíle, kdy peníze dorazí na váš účet, většinou uplyne pouhých několik desítek minut. Nemusíte na vyřízení čekat několik hodin nebo dokonce dnů.
  • Je to půjčka bez doložení příjmu. Nepotřebujete si od zaměstnavatele obstarávat potvrzení o tom, kolik vyděláváte a někomu tato citlivá data poskytovat.
  • Výborná je vysoká schvalovatelnost. Je velmi pravděpodobné, že půjčku opravdu získáte. Nikdo nebude prověřovat vaši finanční minulost v registru dlužníků. Proto na půjčku můžete dosáhnout i v případě, že už jste v minulosti měli problémy se splácením.

Hledejte co nejvýhodnější podmínky

Peníze, které půjčkou získáte, můžete použít na cokoli. Nikomu to nemusíte zdůvodňovat. Vždy ale proto mějte na paměti, že peníze musíte v plné výši a v dohodnutém termínu odevzdat věřiteli. Proto si půjčujte jenom takovou sumu, u které si budete jisti, že ji zvládnete bez potíží v termínu vrátit. Některé společnosti umožňují sice za poplatek termín splatnosti prodloužit, ale vždy je třeba si uvědomit, že i tak nastane jednoho dne termín splatnosti. Hledejte proto takovou půjčku, kde jsou podmínky co nejlepší. Například mnoho nebankovních společností nabízí první půjčku zdarma. Jednoduše vrátíte pouze tolik, kolik jste si půjčili, ani o korunu navíc. Neplatíte žádné poplatky ani úroky. Dále se snažte nalézt půjčku bez 1 Kč. Nutnost platit registrační poplatek jedné koruny na účet nebankovní společnosti proces získání půjčky prodlužuje.

Ukázat další aktuality