Webové stránky

Neplaťte více, než musíte – vyberte si některou z výhodných akčních půjček

RSS

Nebankovní půjčky patří mezi oblasti, kde panuje nesmírně silná konkurence – neustále vznikají nové a nové společnosti, které se snaží přinést něco nového a přetáhnout klienty těm ostatním. Mezi důležité marketingové tahy patří i různé akční nabídky, kdy úvěrové společnosti nabízejí svoje produkty za výhodnějších podmínek, se slevami na poplatcích, s věrnostním programem, případně jinými benefity. 

O půjčky bez registru je stále větší zájem

K nejvyhledávanějším úvěrovým produktům v posledních letech patří zejména půjčky bez registru, na něž se specializuje řada nebankovních společností. Zájem o tento typ půjčky roste spolu s tím, jak neustále přibývá lidí, kteří jsou zapsaní v registrech dlužníků, jako je např. SOLUS apod. Půjčky bez registru jsou navíc snadno dostupné a dají se obvykle sjednat i online, bez nutnosti jezdit na pobočku nebo absolvovat zdlouhavé papírování a další formality. Nevýhodou ale je, že se většinou jedná pouze o malé částky s krátkodobou splatností – u vyšších úvěrů bývají požadavky přísnější a klient se záznamem v registru musí mít např. zástavu nebo ručitele.

Nejvýhodnější je první půjčka zdarma

Ti, co potřebují půjčit jen pár tisíc do výplaty, dnes mají naprosto fantastickou příležitost, jak si půjčit zcela bez úroků a poplatků. První půjčka zdarma je produkt, který nabízejí hned 4 poskytovatelé – Japonská půjčka, Zaplo.cz, Via SMS a XS půjčka. Každá z nich má trochu jiné podmínky, u všech ale platí, že napoprvé si můžete půjčit peníze bez poplatku a pokud je vrátíte včas, nebude Vám účtována ani koruna navíc. Svojí výhodností tak tento nebankovní úvěr překonává i standardní bankovní půjčky, které mají obecně nižší úroky než ty nebankovní.

Půjčky bez doložení příjmů nabízí mnoho společností

Vedle půjček bez registru jsou oblíbené i půjčky bez doložení příjmů. Ty jsou zajímavé nejen pro nezaměstnané, ale i pro osoby s příliš nízkým platem, důchodce či studenty, ale i pro ty, kteří sice pracují, ale svoje příjmy nemohou oficiálně doložit. Často si ale sjednávají i lidé, kteří by sice příjmy doložit mohli, ale nechtějí se zdržovat vyplňováním formulářů a dalšími náležitostmi a potřebují, aby půjčka byla především rychlá. Právě rychlost je u tohoto typu nebankovní půjčky velmi vysoká a peníze můžete mít připsány na účet už do hodiny od podání žádosti. Stejně jako u prakticky všech nebankovních úvěrů, i zde platí, že vše si lze jednoduše vyřídit přes internetové stránky.

Nabídka akčních půjček se neustále mění

Stejně jako u spotřebního zboží platí, že ceny se neustále mění, některé zboží zlevňuje a jiné zase zdražuje, podobně funguje i trh s nebankovními půjčkami. Každou chvíli se tak objevují nové akční nabídky a půjčka, která je dnes nejvýhodnější, už zítra může mít zcela jiné podmínky. Pokud nejste zrovna finanční odborník, nebo se na tuto oblast nespecializujete, je těžké udržet si přehled. Pokud se právě chystáte zažádat si o půjčku, nebo to máte v nejbližší době v plánu, doporučujeme využít některý z nezávislých finančních portálů, které se specializují na srovnání půjček. Jejich výhodou je to, že přinášejí ucelené a kompletní informace o všech předních nebankovních půjčkách a nemusíte tak trávit hodiny hledáním nejlepší nabídky – na těchto webech budete mít vždy vše pohromadě a ušetříte čas i peníze. K nejlepším odborným srovnavačům úvěrů patří např. Coolpujcky.cz, Paradnipujcky.cz nebo Vyhodnaky.cz, vedle nich ale existuje i několik dalších. 

Ukázat další aktuality