Webové stránky

Tisíce kanceláří už zdobí certifikát „Prověřená společnost“

RSS

Důvěryhodní, poctiví a slovo držící podnikatelé a firmy stále existují. Jejich seznam naleznete na stránkách projektu www.proverenaspolecnost.cz. V České republice jsou firmy speciálním programem testovány již dva roky. Za tu dobu prošlo ověřováním a získalo certifikát „Prověřená společnost“ více než čtyřicet tisíc živnostníků a společností.

Projekt „Prověřená společnost“ začal fungovat v roce 2013 v Polsku, postupně se do něj zapojily i další Evropské státy včetně České republiky. U nás je garantem projektu Centrum výzkumu názoru klientů, které denně prověří důvěryhodnost až stovek společností. „Prověřování je založeno na speciálním programu, který dokáže díky přesně voleným frázím prozkoumat celý internet a zjistit zda existují na prověřovanou společnost nějaké negativní ohlasy nebo recenze. Pouze ti podnikatelé, o nichž se jejich klienti a obchodní partneři vyjadřují pochvalně, se mohou zúčastnit projektu.  Získají certifikát „Prověřená společnost“ a svou vizitku na stránkách projektu, kde si potencionální klienti ověřují důvěryhodnost budoucích partnerů,“ upřesnil ředitel Centra výzkumu názoru klientů Tomasz Kwiek s tím, že tyto stránky denně navštíví desetitisíce zájemců. „Pomáhá slušným podnikatelům budovat a upevňovat jejich pozitivní image. Zároveň potencionálním klientům nabízíme soubor prověřených společností, u nichž si mohou být jistí, že spolupráce s nimi bude vycházet ze základních etických principů,“ doplnil Kwiek.

Prvotní ověřování provádí centrum výzkumu názoru klientů na své náklady. S nabídkou zapojení do projektu „Prověřená společnost“ jsou pak osloveni až ti živnostníci, kteří v ověření své pověsti uspějí. Celkové náklady nepřesáhnou pro podnikatelé tisíc korun. „Vybíráme firmy, které prověřujeme náhodně. Pokud si je některý podnikatel jistý svou pověstí může o prozkoumání našim programem zažádat sám a přihlásit se na stránkách www.proverenaspolecnost.cz,“ uzavřel Kwiek.

Ukázat další aktuality