Webové stránky

Parkoviště u letiště – parkujte pohodlně a levně

RSS

Také jste slyšeli, že parkoviště u letiště musí být drahé? Pokud ano, tak to jste ještě neslyšeli o www.zaparkujteuletiste.cz. Ano, je pravda, že toto parkoviště je vzdáleno asi 8 minut jízdy od letiště, nicméně to vás nemusí trápit, protože od okamžiku, kdy vyplníte rezervační formulář na internetu nebo provedete telefonickou rezervaci, už to není vaše starost. Veškerou péči o vás a vaše zavazadla přebírá personál letiště, který vás bezplatně komfortně dopraví k odletovému terminálu a po příletu zase zpět k vašemu vozidlu.

 

Parkoviště u letiště s nonstop provozem

Parkoviště u letiště má nepřetržitou provozní dobu. Z pohodlí domova si tedy můžete zarezervovat parkovací místo na libovolně dlouhou dobu a pak přijet kdykoliv. Příjemný a ochotný personál zde naleznete 24 hodin, 7 dní v týdnu, 365 dní v roce. Cena za parkování za dva dny je cca 500 Kč, každý další den se cena zvyšuje, a to v průměru o 50 Kč na den, což odpovídá zhruba 1 hodině parkování v centru města. Na rozdíl od centra Prahy je však na parkovišti u letiště vaše vozidlo v naprostém bezpečí.

 

Parkoviště u letiště – profesionální přístup

V čem se liší parkoviště u letiště (www.zaparkujteuletiste.cz) od jiných parkovišť? Nabízí zcela unikátní kombinace služeb na vysoce profesionální úrovni. Kromě řady výhod a akčních nabídek například na mytí vozu nabízí také slevy u vybraných smluvních partnerů, jako například 10% sleva do KK Koberce Praha, výhodné sjednání pojištění nebo slevy na karty s věrnostním programem Sphere card.

Poblíž letiště Václava Havla se nachází celá řada parkovišť, vyberte si však pro svůj vůz to nejlepší. Nedělejte kompromisy a sáhněte po exkluzivní nabídce exkluzivních služeb. Prostě přijeďte se svým vozem na parkoviště u letiště. Těší se tam na vás tým profesionálů!

Ukázat další aktuality