Webové stránky

Ruční kávovar s dárkem

RSS

Ruční kávovary Aeropress – novinka v oblasti přípravy kávy. Udělejte si svou kávu i na cestách. Kdekoliv a kdykoliv na něj dostanete chuť. Nebudete potřebovat nic jiného, jen kávu a vodu. Tolik oblíbený kávovar můžete mít i vy a navíc k němu dostat tašku zdarma. Pražírna kávy Coffeesquare.cz nabízí tento kávovar za akční cenu 700 Kč a jako bonus dostanete cestovní tašku zdarma.

Kávu si uděláte velice snadno. Příprava kávy v Aeropressu, jak už sám anglický název napovídá, probíhá vyvinutím tlaku na píst a po celou dobu extrakce je umletá káva v kontaktu s vodou, tzn., že se vám lahodná káva zkombinuje s vyrovnanou chutí. Jedná se o rychlou a velmi snadnou přípravu kávy. A co ocení zejména ženy, je snadné čištění a mytí Aeropressu.

Výhody kávovaru

Kávovar je celoplastový, tudíž není těžký, je tepelně odolný a jen tak se vám neponičí škrábanci. Můžete jej využít dvěma způsoby – jako doporučuje samotný výrobce, ale také např. obrácenou metodou. Další výhodou kávovaru je uvaření lahodné a pestřejší kávy. Chuť kávy podporujete aromatickými látkami, které se daným tlakem do kávy dostávají. Nemějte strach, že byste měli zrnka kávy v šálku, nic takového. Díky papírovému filtru totiž dostanete tak průzračný a voňavý nápoj, o kterém se vám jen sní.

Zkuste si sami navolit hrubost mletí, podat dané množství kávy, zvolit teplotu vody a navolit také délku extrakce kávy, díky čemuž vyrobíte kávu vašich snů.

Jednu kávu, prosím

K podání voňavé a chutné kávy musíte mít Aeropress, upraženou kávu (cca 15-17 gramů), horkou vodu (cca 95°C), míchátko a šálek.

Do Aeropressu, přímo do plastového držáku sítka, dejte papírový filtr a následně zašroubujte. Položte pražírnu kávy na šálek, přidejte do něj kávu a horkou vodu, promíchejte a cca 10 sekund vyčkejte, poté vložte píst do kávovaru a plynulým tlakem protlačte kávu do šálku. Hotovo, můžete servírovat.

Dobrá rada na závěr

  • Chcete-li mít silnější kávu, zkuste jí namlít jemněji.
  • V případě příliš hořké kávy, namelte zrnka hruběji.
  • V případě, že chcete mít takový skvělý a rychlý kávovar doma i vy a navíc k němu dostat perfektní dárek, neváhejte a objednejte si ruční kávovar Aeropress ještě dnes.

Ukázat další aktuality