Webové stránky

Nespoléhej pouze na Úřad práce!

RSS

  • Jsi absolvent SOU, SŠ, VOŠ, VŠ a nemůžeš nalézt uplatnění na trhu práce?
  • Jsi ve věku 15 až 26 let?
  • Podařilo se Ti úspěšně vystudovat Tebou nebo Tvými rodiči vybranou školu?
  • Nebo jsi nedostudoval a nevíš, co dál?
  • Máš nedokončené středoškolské vzdělání a skončil jsi na Úřadu práce, kde Ti nabízí pracovní místa, která v žádném případě neodpovídají Tvým představám?

Pokud jsi alespoň na jednu otázku odpověděl „ANO“, tak čti dál, máme pro Tebe jednoduché leč účinné řešení: Začni podnikat!

Nevíš jak na to? Nemáš zkušenosti, finanční prostředky ani podnikatelský plán? Nevadí! Nasměruj svoje první kroky do školy PELICAN a studuj v rekvalifikačním kurzu v Brně - Základy podnikání.

Splň si svůj profesní sen a otevři si kavárnu nebo e-shop! My víme jak na to..

V rekvalifikačním kurzu v Brně s názvem Základy podnikání Tě naučíme všem dovednostem spojeným s podnikatelskou praxí. Rekvalifikační kurz je zaměřenna formulaci a zhodnocení možností Tvých nápadů na podnikání, poskytneme Ti patřičné vzory a průvodce, které Ti umožní projevit svůj talent a splnit si profesní sen. V tomto kurzu budeš:

  • analyzovat možnosti trhu
  • psát business plán
  • učit se marketingové strategie
  • finanční plánování
  • a další praktické dovednosti nezbytné pro zahájení jakéhokoliv podnikání.

V rámci kurzu rekvalifikace v Brně s názvem Základy podnikání jsou preferovány spíše případové studie nenáročných nápadů na podnikání, jako je otevření kavárny nebo e-shopu, než případů náročnějších služeb. Nicméně nejsou kladena žádná omezení na nápady k podnikání, které od vás, účastníků kurzů vzejdou.

Nauč se s PELICANEM podnikatelským dovednostem a buď svým pánem jednou provždy

A co se v rekvalifikačním kurzunaučíš? Jako absolvent rekvalifikace Základy podnikání se vyznáš v podnikatelském prostředí malých a středních firem, nabydeš znalosti v nejdůležitějších krocích vedoucích k zahájení samotného podnikání a v personálních činnostech Tvého budoucího podniku, budeš schopen sestavit vlastní podnikatelský záměr, vyznáš se v i právním zákoníku, zákoníku práce a zákonu o účetnictví, osvojíš si základy účetnictví a daňové evidence a budeš schopen finančního řízení své firmy v rámci krátkodobého a dlouhodobého financování.

Nebuď závislý na úřadu práce a přijď se poradit do rekvalifikačního centra PELICAN

Sofistikovaný a bezesporu i účelný systém, pomocí kterého se úředníci na úřadech práce v Brně snaží najít práci absolventům škol nebo lidem kteří si sami práci nenašli nebo o ni přišli, nemůže ani při nejlepší vůli všech zainteresovaných najít práci všem.

Nedílnou součástí celého tohoto systému je proto i široká nabídkarekvalifikací a rekvalifikačních kurzů na úřadech práce v Brně. Ale který rekvalifikační kurz si ze široké nabídky vybrat a proč? Kdo Ti poradí?

Přijď do školy PELICAN a Marcela Mitana, profesní poradce a organizátor rekvalifikačních a profesních kurzů Brnos Tebou zdarma, v rámciporadenských služeb, které nabízí nezisková organizace spolek PELICAN, probere všechny možnosti, které se Ti nabízejí.

Využij sociální sítě a svá videa na YouTube ve své podnikatelské praxi

Když dokončíš studium Základy podnikání, získáš nejen výborný základ pro započetí svého podnikání, což zahrnuje jak orientaci v oblastech marketingu, ekonomie, práva, daní, daňové evidence a komunikace, tak i využití počítače, internetu, sociálních sítí a videa v praxi podnikatele, ale také si už v rámci studia sestavíš svůj podnikatelský plán, budeš schopen lépe čelit náročným situacím a lehce řešit problémy, které s sebou nese drobné podnikání.

Jelikož kurz - Základy podnikání nahrazuje školní vzdělání, zvýší se poměrně rychle i Tvoje kvalifikace. Motivační videa natočená v proběhu kurzu s již úspěšnými podnikateli Tě podpoří ve Tvém záměru podnikat. V kurzu Tě povedeme k samostatnosti, tj. budeš umět v případě potřeby vyhledat aktualizace potřebných zákonů, příslušných formulářů, umět komunikovat s úřady atd.

 

Vylepši si pracovní portfolio a zakonči rekvalifikaci zkouškou

Jako vždy Ti škola PELICAN nabízí i něco navíc! Chceš-li získat certifikát, kterým budeš moci v budoucnu doložit své nabyté znalosti a dovednosti, máš možnost zakončit rekvalifikaci závěrečnou zkouškou, která se skládá z písemného testu a ústního rozhovoru. 

Když úspěšně absolvuješ a složíš zkoušku, obdržíš certifikát Osvědčení o rekvalifikaci. Toto osvědčení má celostátní i celoevropskou platnost a jednoznačně vylepší Tvoje pracovní portfolio.

Kdo kurz zaplatí, když Ty jsi teď úplně bez peněz?

No jo, to se všechno krásně poslouchá, ale kde na to vzít? Je jasné, že i když Tiv PELICANU vycházíme vstříc a nabídneme vždy nějaký bonus, přece jenom rekvalifikační kurz něco stojí. Ty jsi ovšem bez peněz, jak jinak, když nemáš zatím práci.

Co s tím uděláme? Myslíš, že je možné absolvovat kurz i složit zkoušku zcela zdarma? Jasně, že ano! S PELICANem můžeš studovat úplně zadarmo, pokud vyplníš formulář s názvem Zájem o zvolenou rekvalifikaci a předložíš jej referentovi zaměstnanosti na úřadě práce v Brně a tam Ti rekvalifikaci v plné výši proplatí.

I cesta je cíl, když jdeš za svým snem!

Je úplně jedno jestli chceš půjčovat kola nebo připravovat raw sladkosti, stačí jen pár kliků na stránkách rekvalifikačního centra PELIKAN a můžeš si začít plnit svůj sen! Přihlas se na svůj rekvalifikační kurz na http://skolapelican.com/rekvalifikace-brno/zaklady-podnikani/ a staň se jedním z mladých úspěšných brněnských podnikatelů!

Nic není nemožné, Tvůj PELICAN ;)

Ukázat další aktuality