Webové stránky

Prázdniny v jazykové škole Pelican? Proč ne.

RSS

Do konce školního roku zbývá jen pár dní. Maturanti už dostali vysvědčení a nyní se těší na dlouhé prázdniny. Mnozí z nich nastoupí v září na vysokou školu a jiní zase do zaměstnání. Půjdou na pracovní úřad a budou doufat, že se jim podaří v blízké době nějakou práci najít. Proč, si ale nevylepšit své jazykové znalosti v některém z kurzů angličtiny v Brně. Jistě by to zaměstnavatelé uvítali.

Prázdniny jsou pro to vhodnou dobou. Je spousta času a dotyčný se může soustředit pouze na jazyk. Ale nejde jenom o angličtinu, i němčina je na trhu práce žádaná a těší se popularitě. Navíc ne každý v dnešní době má dostatečnou jazykovou vybavenost, a proto je určitě dobré mít nějakou výhodu nad jinými uchazeči.

Anebo vůbec nemusíte chodit na pracovní úřad, ale třeba se chcete podívat do ciziny, osamostatnit se a poznat nové kamarády. Na to ale potřebujete znát jazyk té země, do které budete cestovat.

Nemusíte mluvit plynule, ale umět odpovědět na jednoduchou otázku není úplně od věci. Co když se vás jenom někdo zeptá, jestli máte hlad? Troufnete si odpovědět, nebo jenom pokrčíte rameny, že nerozumíte? V kurzech angličtiny v Brně vás to naučí.

Kde a jak se naučit cizí jazyk?

Jak již bylo zmíněno, kurzy pro veřejnost anglického jazyka, nabízí jazyková škola Pelican. Nejen že sídlí v centru Brna, ale nabízí i jinou škálu benefitů. V první řadě Vám kurz sestaví přímo na míru. Stačí si jen na webových stránkách vyzkoušet test, nebo si přímo říci o jakou jazykovou úroveň budete mít zájem a škola otevře kurz dle vaší úrovně a časových možností.

Není se opravdu čeho bát. Zkušení lektoři se o Vás postarají. Když se dostavíte na první hodinu, vyzkouší si Vaši jazykovou úroveň a domluví se s Vámi na tom, čeho byste v kurzu chtěli dosáhnout. Podle toho poté uzpůsobí následující výuku. Říkáte si, že vám jazyk opravdu nejde a nikdo vás ho nenaučí? Přijďte se podívat na ukázkovou hodinu a uvidíte sami.

Jako další výhodou je to, že škola Pelican vyučuje své kurzy angličtiny pro veřejnost v Brně, ale představte si kolik je v Brně cizinců, krásně si tak můžete vyzkoušet používat jazyk v praxi. A nyní se dostáváme k další velké výhodě a to jsou malé skupinky studentů. Většinou okolo 3. Lektor má tedy možnost individuálního přístupu ke každému studentovi.

Nemusíte si ani kupovat na kurz angličtiny Brno žádné drahé učebnice, ani jiné pomůcky. Vše vám bude lektor kopírovat dle potřeb.

Naučím se přes léto anglicky?

Kladete si i tuto otázku? Zda není léto příliš krátká doba zlepšit se v angličtině natolik, aby ta změna byla znatelná? Odpověď je jednoduchá, když se chce, všechno jde. Stačí mít jenom motivaci. Pokud budete věnovat přípravě na kurz angličtiny v Brně dostatek času, určitě se zlepšíte velmi brzy.

Velmi snadno se však může stát i to, že se vám hodiny zalíbí a vy se rozhodnete pokračovat i nadále. Takové rozhodnutí vám jenom každý schválí a podpoří vás.

Pokud byste se však zlepšili a měli pocit, že chcete svoji znalost doložit některým certifikátem, je možné si složit zkoušku dané jazykové úrovně B1 a později i vyšší. Na zkoušku B1 je možné domluvit se kdykoliv, proto klidně v září si už do svého životopisu můžete napsat, že tento certifikát vlastníte.

Nelíbí se vám angličtina? Zkuste jiný jazyk.

Přes prázdniny jazyková škola Pelican vyučuje všechny cizí jazyky, které Vás jen napadnou. Učí se jak kurzy němčiny, tak i ty méně známé jazyky jako třeba japonština, čínština apod. Můžete se tak naučit více jazyků najednou.

Pokud se přece jen nechcete pouštět úplně do neznáma a naučit se kvalitně to co jste třeba už někdy v minulosti učili, zapište se do kurzů němčiny či angličtiny. Opravdu to nejsou jenom vyhozené peníze, ale jednou zjistíte, že vás to skutečně někam posunulo.

Ukázat další aktuality