Webové stránky

Dřevěné dekorace neomrzí

RSS

Dekorace dodají bytu punc útulnosti, vnesou do něj pověstné teplo domova, přírodní dekorace navíc dokážou interiér provonět.

Dřevěné dekorace jsou oblíbené

Aby byl váš dům tím pravým domovem, pečujte o něj a dejte do něj kousek svého já. Zařízení bytu nemusí být stejné, jako mají sousedé. A to právě díky dřevěným dekoracím, které umožní odlišit svou domácnost od ostatních.

Dřevěné dekorace do bytu mohou být například krásné dřevěné bedýnky, do kterých uložíte bavlnky, šperky nebo prostírání po babičce. Milujete vintage styl? Dřevěné krabičky v tradiční bílé nebo s motivem levandule budou to pravé na váš stůl či okenní parapet.

Sezónní dekorace ze dřeva umožní zvelebit si byt k danému ročnímu období či nadcházejícím Vánočním nebo Velikonočním svátkům. Stačí přitom jen pár drobností ze dřeva a rázem všichni ví, že přijdou Velikonoce nebo nastává zima. Zvolit lze i nadčasové dekorace ze dřeva, které si najdou u vás své místo po celý rok.

Vyzkoušejte rámečky

Mezi oblíbené dřevěné dekorace na zeď či na polici patří různé dřevěné rámečky. Rámečky ze dřeva mohou být s jednoduchým rámem nebo naopak zdobené, například srdíčkem, motivem od moře. Při troše zručnosti si můžete jednoduché rámečky zhotovit i sami.

Stačí když si zajistíte vše nezbytné jako jsou dřevěné lišty, kvalitní lepidlo, mořidlo, výplňové sklo a všechny potřebné nástroje. Začnete s naměřením a uříznutím dřevěných lišt, které složíte do žádaného tvaru. Následně použijete lepidlo a pásku, kterou přitlačíte lepené části k sobě nebo můžete použít i svorky.

Po uschnutí a vytvrzení lepidla přidáte nařezanou tabulku skla. Na závěr použijeme smirkový papír pro odstranění defektů a přetřeme mořidlem či lakem. Hotovými rámečky se můžete Inspirovat např. v prodejnách s doplňky do domácnosti nebo na našich stránkách.

Zajímavým dárkem či doplňkem domácnosti mohou být dřevěné miniskleníky. Zkuste si vypěstovat vlastní salát nebo další drobnou zeleninu. Co takhle čerstvé bylinky jako je řeřicha? Dřevěné doplňky se v žádné podobě nikdy neomrzí.

Velký výběr dřevěných dekorací do bytu i na zahradu najdete na stránkách www.lepaso.cz .

Ukázat další aktuality