Webové stránky

Ježíšek letos naděluje jazyky!

RSS

A máme tady po roce zase Vánoce. Zdá se to jako před týdnem, kdy jsme spolu se studenty navštěvující pomaturitní studium angličtiny a němčiny v září přivítali nový školní rok a ani se nenadějeme, a už budeme vítat rok nový.

Všechny brněnské ulice začínají ožívat známými vánočními světýlky a dekoracemi. Obchody se pomalu plní, děti se učí básničku pro Mikuláše, každým dnem očekáváme příchod sněhových vloček a v duchu si přehráváme scénáře z minulého roku, kdy nám kvůli bílému závoji nepřijela ráno šalina do práce. Inu, zima je magická, ale ne vždy jsme na její kouzla dostatečně připraveni.

Další velkou kapitolou, kolem které se Vánoce točí, jsou samozřejmě dárky. Ať už vkládáš svůj dopis pro Ježíška za okno, do kamen nebo třeba do trouby (on si ten Ježíšek šikovný vždycky nějak poradí), čeká tě to letos znovu.

Napsat seznam dárků, které bychom rádi našli pod stromečkem, není až tak velký problém. Mnohem těžší je však vymyslet, čím uděláme radost svým blízkým. A jelikož jsme Jazyková škola, přicházíme dnes s radou, jak budeš při výběru dárků letos více než originální.

Ušetři se davových šílenství v obchodech a pojď spolu s námi darovat jazyky netradiční cestou!

  • Kniha je vždycky skvělá volba

Aneb jak se obklopit jazykem, aniž bychom celé dny museli prosedět u učebnice? Ano, nejčastější rada pro naše studenty navštěvující jazykové kurzy v Brně zní, čtěte cizojazyčné knihy! A můžeš klidně začít u těch jednodušších knih, které už dobře znáš v češtině. Buď originální a kup svému sourozenci knihu Harryho Pottera v originále.

Učíš se francouzsky? Napiš si Ježíškovi o Malého prince nebo magickou Pěnu dní od Borise Viana. Fantazii se meze nekladou, a věř, že nejlepším způsobem, jak urychlit studium jazyka, je číst a číst! Žádné slovíčko Tebe ani Tvé blízké už nikdy nepřekvapí!

  • Daruj lístky za kulturou

Nemáš kolem sebe zrovna čtenáře, kteří by si troufli slupnout cizojazyčnou knihu? Daruj zážitek v podobě kina či divadla v originálním znění! Věř, že darovat možnost vyrazit za kulturou je mnohem originálnější dárek než bavlněné ponožky. Artové kina mnohdy nabízí nejrůznější bloky cizojazyčných filmů, ať už si filmem doplníš kurz němčiny, čínštiny nebo třeba arabštiny. Darovat lístky na kulturní akci navíc znamená darovat svému blízkému společný čas. A co je víc?

  • Staň se vítězem ceny o nejlepšího zaměstnavatele

Chceš letos získat cenu za nejlepšího šéfa? Potřebuješ, aby se Tvoji zaměstnanci naučili komunikovat se zahraničními partnery v cizím jazyce? Překvap letos všechny na vánočním večírku a daruj svým zaměstnancům možnost navštěvovat firemní jazykové kurzy!

Firemní vzdělávání vůbec je v posledních letech velkým trendem a skvělou investicí každého zaměstnavatele do budoucna. Škola PELICAN nabízí pro společnosti kompletní jazykový servis, od analýzy potřeb firmy, ústní testování zaměstnanců včetně motivačních pohovorů, až po samotnou realizaci výuky.

A nemusí se jednat jen o Brno. Firemní jazykové kurzy angličtiny a dalších jazyků PELICAN poskytuje taky třeba v Praze, Zlíně, Prostějově a dalších městech. Přečti si víc o možnostech této formy výuky na našich stránkách a vyhraj letos soutěž o nejlepšího Ježíška!

  • Daruj poukaz na jazykový kurz

Tak tady se není o čem bavit. Darovat jazykový kurz letos u PELICANA zkrátka frčí. Máš doma malého Ensteina? Daruj mu osobní poukaz na kurz čínštiny, který Ti v PELICANU vyrobíme a dopravíme až domů. Chceš s partnerem či kamarádkou trávit víc času a trávit ho přitom smysluplně?

Přihlas vás na kurzy angličtiny. Daruješ tak zároveň jak drahocenný společný čas, kterého v dnešní uspěchané době nikdy není dost, a zároveň se společně něco nového naučíte. Navíc se budete vzájemně motivovat a zanedlouho se společně jazyk opravdu naučíte, protože ve dvou se to lépe táhne.

S dárkovým poukazem na jazykový kurz u PELICANA budeš originální, ať už se bude jednat o klasickou angličtinu nebo exotickou japonštinu!

Jestli Tě dnešní vánočně laděný článek aspoň trochu inspiroval, pak slnil svůj účel. A až budeš zase běhat s jazykem na kabátu po obchoďáku, vzpomeň si na to, že letošním trendem je darovat vědomosti, znalosti a jazyky – a zastav se místo toho raději na Lidickou 9 do PELICANA!

Budeme se těšit! Tvůj PELICAN!

Ukázat další aktuality