Webové stránky

Prodejte dům v Brně rychle a bez realitky

RSS

Zvažujete prodej domu v Brně? Poradíme, jak v pohodě prodáte sami a bez zbytečných provizí realitce.

Než dáte dům do inzerce

Dnes už nestačí dům jen tak nafotit a hodit bezhlavě do inzerce. Nabídek domů na prodej Brno jsou stovky. Jak to udělat, aby právě ten váš byl jedničkou mezi všemi?

  1. Příprava nemovitosti: Ukliďte, opravte, prosvětlete! Začněte tím, že vyhodíte všechny nepotřebné, rozbité a nefunkční věci. Vystěhujte všechny osobní vzpomínky jako jsou obrázky, fotky nebo magnetky na lednici. Opravte drobnosti, na které jste neměli čas. Třeba odlepené lino na podlaze nebo kapající kohoutek.

Nejlepší je, když už v domě nebydlíte. Vše už budete mít nachystané na prodej domu Brno. Pamatujte na to, že prodáváte především prostor, a ne vlastní domov. Celý dům skvěle prosvětlíte, když vymalujete na bílo. Bílá asociuje čistotu a krásně prosvětlí i tmavší kouty.

Máme připraveno? Teď je ten správný čas dům na prodej v Brně nafotit. Užitečné tipy, jak správně nafotit nemovitost najdete třeba na webu ziphome.cz, který se zaměřuje na prodej nemovitostí bez realitky.

  1. Příprava na prodej: šup do inzerce! Cílem je najít vhodného zájemce, který koupí rodinný dům v Brně. Aby se vaše nemovitost stala jedničkou mezi domy na prodej Brno, důkladně se na inzerci připravte. Budete potřebovat fotky, inzerát a povinné údaje o nemovitosti, jako je PENB apod. S přípravou do inzerce vám pomůžou na zipHOME.cz realitní seznamce. Stačí vložit známé údaje, fotky a návrh inzerátu a se vším vám pomůžou tak, abyste v inzerci zazářili.

Stanovení správné ceny

Jaká je tržní cena vaší nemovitosti? Jednou z cest je podívat se na inzerci ostatních domů na prodej Brno. Porovnávejte s takovými nabídkami, které jsou s tou vaší co nejvíc podobné. U rodinných domů je to ale složitější než u bytů, najít podobný dům se stejnými parametry a ve stejné lokalitě se vždy nepodaří.

Správně nastavená cena je základem úspěšného prodeje nemovitosti. S příliš nízkou cenou přijdete o peníze, navíc vysíláte signál, že něco není v pořádku. A vysoká cena zase způsobí, že zájemce hned odradíte a nikdo se vám neozve.

Dalším způsobem je zjištění tržní ceny z cenových map, tato služba je ale zpoplatněná. Jak zjistit tržní cenu vašeho domu na prodej v Brně zdarma? Na zipHOME.cz je zjištění tržní ceny součástí přípravy na inzerci.

Inzerce a realitní seznamka

Máte vše nachystáno, abyste mohli svou nabídku vypustit do inzerce mezi prodej RD Brno? Neztrácejte svůj drahocenný čas jednotlivým zadáváním na inzertní realitní portály. Na zipHOME.cz se o vše postarají za vás. Vaše nabídka při prodeji domu v Brně se dostane na desítky prestižních realitní serverů během pár vteřin. V případě změny stačí jen kontaktovat svého asistenta, který vše ihned změní za vás. Další příjemnou výhodou je 100 % ochrana vašeho kontaktu.

Inzerce ale není jediný způsob, jak najít kupujícího. Stále více lidí už neztrácí čas hledáním a rovnou si zadá svou poptávku na zipHOME.cz realitní seznamce. Mají tak jistotu, že jim žádná zajímavá nabídka neunikne.

A jak se k nim dostane vaše nabídka prodeje RD Brno? Vaše nabídka bude okamžitě předána všem zájemcům, kteří hledají podobnou koupi rodinného domu v Brně.

Všechny kontakty na skutečné poptávající ihned dostanete na svůj e-mail a můžete se tak spojit napřímo a domluvit si prohlídku. Součástí služby jsou i smlouvy přímo od advokáta. Vy tak prodáte snadno, rychle a bez realitky, bez riskování ztrát na ceně nemovitosti nebo riskování z placení pokut kvůli špatně ošetřeným smluvním dokumentům

A jak zvládnout prohlídky a postupovat během prodeje? Po celou dobu je vám z dispozici asistent, na webu www.ziphome.cz najdete všechny potřebné tipy a návody, abyste prodali sami, bez zbytečných provizí realitce.

Ukázat další aktuality