Webové stránky

Pečeme jazyky s PELICANEM!

RSS

Ani jsme se nenadáli a už tady máme adventní období. A jestli taky patříš mezi nevědomé nedočkavce, kteří zapálili první svíčku na adventním věnci o týden dříve, nezoufej. Letošní advent byl oříškem pro řadu lidí. Poslední adventní neděle totiž spadá na 24. prosince, a Ty proto jistě nebudeš jediný, komu bude svíčka na adventním věnci ve Štědrý den chybět.

Jazyková škola Brno PELICAN začala se startem adventního období plánovat vánoční večírek, a – vlastně nejen ten. Kouzlo Vánoc nás totiž u PELICANA hodně baví. Úsměv se naší školou nese po celý rok, a v prosinci navíc tak nějak všechno nabere sváteční a magickou atmosféru.

Stromeček, na kterém se usídlil nejeden vánoční pelikán, už tedy svítí, studenti navštěvující pomaturitní studium do školy pomalu začínají nosit ochutnávat první upečené kousky vánočního cukroví, plánuje se výlet do adventní Vídně i již zmíněný večírek. Za dveřmi pomaturitních tříd můžeme ve filmové pátky slyšet zeleného odpůrce Vánoc Grinche, nebo můžeme maličkou nahlédnout a užít si slavný vánoční tanec Hugha Granta alias Davida Camerona v již kanonickém filmu Love Actually.

A co Ti upečeme v naší jazykové škole?

Ač by se z dosud napsaného mohlo zdát, u PELICANA ani v prosinci nezahálíme. Všechny vánoční filmy u nás neuslyšíš v jiném jazyce než angličtině nebo němčině, návštěvníci veřejných kurzů poctivě dochází do svých lekcí i přes počínající vánoční shon a v kanceláří PELICAN už se vše připravuje na druhé pololetí – jak klasických kurzů pro veřejnost, tak pomaturitní studium angličtiny nebo němčiny.

A jestli mezi jedno z Tvých novoročních předsevzetí patří „naučit se konečně anglicky“, pojď se s námi podívat, jaké možnosti Ti jazykovka Brno PELICAN v lednu nabídne. U PELICANA se totiž kurzy pečou celoročně!

Skupinové kurzy

Které Ti asi nemusíme tak úplně představovat. Kromě již zmíněného pomaturitního studia Jazyková škola PELICAN nabízí taky klasické kurzy pro veřejnost. Ať už s kurzy španělštiny teprve začínáš nebo si chceš v kurzu pouze oprášit své znalosti, u PELICANA najdeš rozmanitou nabídku všech pokročilostí. Výhoda skupinového kurzu je zejména větší motivace. Ani se nenaděješ a hned budeš mít státní jazykovou zkoušku v kapse!

Individuální kurzy

Láká Tě představa navštěvovat kurz „upečený“ přímo Tvým potřebám na míru? Právě individuální kurz Ti přesně tuto možnost nabízí. V individuálním kurzu se budeš potkávat pouze se svým lektorem.

Den, hodina i intenzita kurzu je jen čistě na Tobě. Individuální formu kurzu doporučujeme zejména časově vytíženým lidem (a taky těm, kterým vyhovuje nepravidelná docházka do kurzu), studentům, kteří se jazyk musí naučit v krátkém časovém intervalu a potřebují tak intenzivnější kontakt s jazykem, nebo třeba cizincům, kteří se chtějí naučit česky.

Ať už chceš studovat tradiční kurzy němčiny nebo třeba zvolit exotičtější kurzy čínštiny a neláká Tě představa skupinových lekcí, teď už víš, že u PELICANA Ti upečeme kurz na míru!

Daruj jazyk!

Skvělý nápad nejen na Vánoce! Darovat jazyk letos u PELICANA frčí, a to nejen v prosinci, ale klidně třeba v lednu! Darovat možnost studovat jazyk je navíc skvělou příležitostí darovat společně strávený čas, kterého v dnešní době není nikdy dost, u něčeho smysluplného. U PELICANA Ti navíc jedinečný poukaz osobně „upečeme“ a dopravíme až k Tobě domů.

Tak co, láká Tě oprášit s kamarádkou konečně znalosti angličtiny? Chceš s partnerem vyrazit za exotikou a láká Tě zkusit navštěvovat kurzy japonštiny?

S dárkovým poukazem od PELICANA budeš víc než originální!

Ukázat další aktuality