Webové stránky

OkoloZahrady.cz - zahradní technika - akční leták od 23.10.2015 do 31.12.2015 (již neplatný)


Nyní máte zobrazen akční slevový leták OkoloZahrady.cz - zahradní technika, který je platný od 23.10.2015 do 31.12.2015.

Upozornění. Tento akční leták již není platný (platnost do 31.12.2015).
Zobrazit aktuální akční letáky od OkoloZahrady.cz - zahradní technika

Zboží z těchto akčních letáků můžete objednávat na www.okolozahrady.cz.


Leták OkoloZahrady.cz - zahradní technika - strana 1
OkoloZahrady.cz - zahradní technika - strana 1

Přehled akčních letáků     Všechny slevové letáky od OkoloZahrady.cz - zahradní technikaDiskutujte na téma slevy v OkoloZahrady.cz - zahradní technika


Informace o OkoloZahrady.cz - zahradní technika

Jsme prodejci zahradní techniky a dílenského nářadí. Naprostou většinu zboží máme skladem v naší vzorkové prodejně v Dobrušce, což umožní i velmi rychlou expedici zboží k zákazníkovi. Díky tomu, že stroje rozvážíme vlastní dopravní službou nabízíme při zachování nejnižší ceny špičkové zaškolení obsluhy při předání výrobku. Specializujeme se na stroje značek MTD, YARD-MAN, CUB CADET, WOODSTER, SCHEPPACH, HOMELITE, MARUNAKA, RYOBI. Veškeré námi nabízené travní traktory, štípače dřeva, křovinořezy, sekačky, kultivátory, vertikutátory předvedeme, doporučíme Vám postupy pro pravidelnou údržbu a zároveň zajistíme i pozáruční servis strojů. Pokud si u nás objednáte jakýkoliv stroj se zaškolením obsluhy tak k vám přivezeme stroj plně složený a funkční. Veškeré náplně jsou v naší režii.
WWW: http://www.okolozahrady.cz